כלכלהמבזקים

נחתם הסכם קיבוצי הכולל תוספות שכר בחברת שלמה ביטוח

ההסתדרות, הנהלת שלמה ביטוח וועד עובדי החברה חתמו היום (רביעי) על הסכם קיבוצי בחברת הביטוח, שיחול על כ-270 עובדיה. ההסכם הנוכחי מעגן ומשפר משמעותית את ההסכם הקיבוצי הראשון שנחתם בחברה ב-2018 ותוקפו עד סוף שנת 2025. לפי ההסכם, יקבלו העובדים תוספות שכר בשיעור של 3% לשנה. כמו כן שופר מודל הבונוס בצורה משמעותית, תקציב הרווחה לעובדי החברה הוכפל, שווי יום הבראה הוגדל בכ-20%, יום מחלה ישולם מהיום הראשון ונוספו ימי בחירה לעובדים.

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד: "הסכם זה מסמל את החשיבות שביצירת שיח הוגן, פורה וארוך אך מקצועי ונכון הן לעובדים והן לחברה. ההסכם מתגמל את העובדים ומבטיח את ביטחונם התעסוקתי ויחד עם זאת משמר את מטרת העל של החברה והעובדים – מצוינות והישגיות למען חוסן החברה והצלחתה. אני מודה לעו"ד גיל בר-טל ולעידן אור מהסתדרות המעו"ף ולכל המעורבים בחתימה על הסכם זה. נמשיך ונפעל למען כלל העובדים במשק".

קראו גם:  בתום חקירה סמויה: נחשפה מעבדת הידרו הכוללת מעל 600 שתילים של חומר החשוד כסם

יו"ר הסתדרות המעו"ף, עו"ד גיל בר-טל: "ברכות לעובדי שלמה ביטוח על הסכם קיבוצי חדש. באמצעות שיתוף פעולה הגענו – ועד העובדים, ההנהלה והסתדרות המעו"ף – להסכם מתגמל ובעל הישגים. אני מברך את יו"ר הוועד לילך פדידא וחברי הוועד, וכן את ראש החטיבה עידן אור על המקצועיות והנחישות במו"מ לחתימה על ההסכם".

ראש חטיבת מוסדות ציבור והסתדרות בהסתדרות המעו"ף, עידן אור: "לאחר מו״מ אינטנסיבי אני שמח עבור העובדות והעובדים המסורים של שלמה חברה לביטוח על ההסכם אשר מביא עבורם בשורה של ממש. אני מודה ליו״ר הסתדרות המעו״ף, על העזרה, הליווי והתמיכה, ליו״ר הוועד ולכל חברי הוועד על השותפות והנחישות. כמו כן אני מבקש להודות לעו״ד כפיר זאב על המחויבות והמקצוענות לאורך כל המשא ומתן. ותודה להנהלת שלמה חברה לביטוח על השותפות לדרך וההגעה המשותפת לחתימה על הסכם הגון וטוב עבור העובדים והחברה".

קראו גם:  שר הביטחון גנץ במטה השב"כ: "חמאס אחראית על השטח בעזה. כל הפרה - תביא לגביית מחיר"

יו"ר ועד העובדים, לילך פדידא: "אחרי מו״מ שארך ארבעה חודשים הבאנו בשורה לעובדי שלמה ביטוח – הסכם קיבוצי משופר עם תנאים הולמים והוגנים. אני מבקשת להודות לעו״ד שרון קרויפרו ועידן אור מההסתדרות על ליווי צמוד ותומך, לעו״ד כפיר זאב על המקצועיות וכן להנהלת החברה".

בחתימה על ההסכם לקחו חלק מטעם ההסתדרות: יו"ר הסתדרות המעו"ף עו״ד גיל בר-טל; ראש חטיבת מוסדות ציבור והסתדרות בהסתדרות המעו"ף עידן אור; מזכיר איגוד מקצועי במרחב פ״ת עו״ד שרון קרויפרו; יו"ר הוועד לילך פדידא ועו״ד כפיר זאב. מטעם שלמה ביטוח: המנכ"ל אורי אומיד, משנה למנכ״ל טובי שמלצר ומנהלת משאבי כוח אדם ורד וולפס. את ההנהלה ליוו עו״ד ירון קרמר ועו״ד מיכל פיינברג משרד עו״ד פיינברג.

קראו גם:  ארבעה פצועים בתאונת דרכים בכביש 60, בן 60 במצב בינוני-קשה
צילום: דוברות ההסתדרות

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן