מבזקיםפוליטי / מדיני

"מבקש להודות לך על העבודה שאתה עושה לשינוי עבור חייהם של הפלסטינים"

שר הביטחון, בני גנץ נפגש היום (ראשון) עם מזכיר המדינה האמריקאי, אנתוני בלינקן, במלון מצודת דוד בירושלים. זאת על רקע סבב פגישותיו של בלינקן עם בכירים בממשלת ישראל.

השר הביטחון גנץ בסיום הפגישה: "אני מבקש להודות לך על התקציב שהעברתם לצורך רכישת מיירטי כיפת ברזל ולברך אותך על ההשתתפות בפסגה החשובה בנגב, שהיא מפגש היסטורי. יש כאן מהלך היסטורי וחשוב מדינית וביטחונית לעתיד האזור".

צילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

מדברי מזכיר המדינה בלינקן בסיום הפגישה: "אני מבקש להגיד שוב שיש לנו מחויבות מלאה ושותפות מלאה בברית עם ישראל, בדגש על הנושא הביטחוני כפי שהראנו בהעברת תקציב הסיוע בהובלת הנשיא ביידן. התיאום בין המדינות מול האתגרים הגדולים שיש לנו הוא טוב משהיה אי פעם. אני מבקש להודות לך ולכל הממשלה, על המנהיגות, והפיכת הנורמליזציה לנורמלי, זה כוח חיובי וחשוב מאוד עבור החיים של אנשים שנים קדימה. זה משהו שהממשל מחויב לו, בהעמקת היחסים וגם בבניית חדשים."

קראו גם:  בנט: הרגע המרגש של השבוע - סיום קורס טיס 184 של חיל האו...
צילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון

"אני מבקש להודות לך על העבודה החשובה שאתה עושה לשינוי עבור חייהם של הפלסטינים, לתת להם הזדמנות טוב יותר ותקווה. אנחנו מאמינים שהפתרון הנדרש הוא שתי מדינות לשני עמים, אבל חשוב מאוד שבינתיים, חיזוק הרשות הפלסטינית וצעדים פרקטיים בשטח כולל אישור הקצאת 20,000 פועלים היום בממשלה, ימשכו ואני מודה לך על כך". הוסיף מזכיר המדינה.

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן