כלכלהמבזקים

יו"ר ההסתדרות: "דורש שהפעימה הראשונה של העלאת שכר המינימום תוגדל ל-200 ש"ח"

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד ויו"ר נעמת חגית פאר, ערכו היום (א') סיור מקצועי במרחב נגב של ההסתדרות, במהלכו נפגשו עם ועדים ועובדים רבים מהמרחב. את הסיור הוביל מ"מ יו"ר המרחב נורברט בוקובזה.

את הסיור פתח יו"ר ההסתדרות במפגש עם ראש עיריית רהט סמי אלקנאווי ו-ועד עובדי העירייה. ראש העיר סקר בפני יו"ר ההסתדרות את האתגרים עמם מתמודדת העירייה וציין את יחסי העבודה הטובים עם הוועד והעובדים. בר-דוד הודה לראש העיר על קבלת הפנים הלבבית וציין את הפוטנציאל האדיר שיש לעיר. יו"ר ההסתדרות ציין כי ינסה לסייע בהבאת קבוצות של עובדים לרהט ללמוד את המסורת הבדואית.

לאחר מכן ביקר בר-דוד במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה, שם נועד עם מנהל ביה"ח ד"ר שלומי קודש ומועצת העובדים. ד"ר קודש ציין את יחסי העבודה הטובים בין הוועד והנהלת בית החולים ואף הדגיש כי לתפיסתו "אני הוועד הראשון של בית החולים". בר-דוד הודה לעובדים ולוועדים על המאמץ העילאי במהלך תקופת הקורונה וציין: "כל כסף שהצלחתי לייצר מהממשלה, העברתי לעובדי מערכת הבריאות".

קראו גם:  המשטרה חשפה בית בושת בחיפה, צו סגירה הוצא למקום
צילום: אגף הדוברות בהסתדרות

בהמשך ביקר יו"ר ההסתדרות באוניברסיטת בן-גוריון שם נפגש עם מועצת העובדים ועם עובדי המוסד האקדמי. בר-דוד הודה ליו"ר מועצת העובדים אלי פרץ ולחברי הוועד על העמידה האיתנה והמקצועית במהלך משבר הקורונה. כמו כן אמר יו"ר ההסתדרות: "לאור הצמיחה במשק ועודפי הגבייה, אני דורש מהאוצר שהפעימה הראשונה של העלאת שכר המינימום תהיה של 200 שקל, ולא 100 שקל כפי שסוכם בתחילה".

צילום: אגף הדוברות בהסתדרות

לסיור התלוו מנכ"ל ההסתדרות ורמ"ט יו"ר ההסתדרות עו"ד אופיר אלקלעי וסגן יו"ר ההסתדרות ויו"ר אגף ארגון ומרחבים אבי יחזקאל.

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן