מבזקיםמשפטי/פלילי

ארגון 'חוננו': "נהג הסעות ערבי תועד מרסס גרפיטי על רכבי יהודים בירושלים"

ארגון 'חוננו' מסר הבוקר (ראשון) כי נהג הסעות ערבי תועד מרסס כתובות גרפיטי על מכוניות בשכונת עיר דוד בירושלים, מכוניות שהתבררו כשייכות ליהודים בלבד. הנהג ריסס את הכתובות תוך כדי נסיעה, כשהוא מוציא את ידו מחלון הנהג, לדברי הארגון.

עו"ד בלכייר מארגון 'חוננו', המייצג את בעלי הרכבים שניזוקו, פנה לתחנת משטרת שלם בדרישה להחמיר עם הנהג, עקב הנזק שנגרם לרכבים.

בפנייתו ציין עו"ד בלייכר את תיעוד האירוע הנמצא בידי המשטרה, וטען כי יש בו כדי להבטיח את כוונותיו הלאומניות של הנהג לפגוע ברכוש יהודי בלבד.

במכתבו, תיאר עו"ד בלייכר את האירוע: "לפני כחודש, על הכביש סמוך לעיר דוד, החל נהג מיניבוס, בן מיעוטים, לרסס בצבע חלונות של שלושה רכבים חונים בבעלות יהודית, תוך כדי נהיגה ברכבו. האירוע צולם והחשוד נלכד", כתב עו"ד בלייכר.

קראו גם:  סוף להופעה בוועדה ולשאלות המביכות: רפורמת ההפלות של הורוביץ אושרה

לדבריו, ניתן להצביע על כוונתו של המזיק, "מאחר והחשוד ריסס דווקא רכבים בבעלות יהודית, ללא כל סיבה או התגרות, ונמנע מלרסס רכבים של בני מיעוטים אשר חנו בסמוך, ניתן להניח ב וודאות שהמעשה נעשה על רקע גזעני לאומני. לאור האמור, אבקש לחקור ולהאשים את החשוד בהיזק בזדון ממניע לאומני", סיכם עו"ד בלייכר.

צילום: באדיבות המצלם

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן