מבזקיםפוליטי / מדיני

ראשי שדולת ארץ ישראל העניקו תעודת הוקרה לסגן נשיא ארה"ב לשעבר

יושבי ראש שדולת ארץ ישראל בכנסת, ח"כ אורית סטרוק וח"כ יואב קיש, הגיעו הערב (שלישי) למפגש ההוקרה שערכה המפלגה הרפובליקנית של ארה"ב לסגן הנשיא לשעבר מייק פנס. ראשי השדולה העניקו לסגן הנשיא לשעבר פנס תעודת הוקרה על פועלו ועמידתו האיתנה למען מדינת ישראל וארץ ישראל.

ח״כ יואב קיש ציטט מדבריו של סגן הנשיא פנס, בנאומו של פנס בכנסת בשנת 2018: "אנחנו עומדים לצד ישראל משום שהערכים שלנו הם אותם ערכים, והמאבקים שלנו הם אותם מאבקים" וציין שהכנסת כולה עמדה על רגליה ומחאה כפיים בעת שמילים אלה נאמרו, מילים של שותפות אמיתית.

ראשי שדולת ארץ ישראל העניקו תעודת הוקרה לסגן נשיא ארה"ב לשעבר
צילום: יצחק ווייס

"הדברים של סגן הנשיא בכנסת נחרטו היטב בזכרון שלי", אמר ח"כ קיש והוסיף, "הם חלק מהזכרון הלאומי. אנחנו זוכרים את ההישגים העצומים שלך למען ישראל יחד עם רוה"מ נתניהו, אנחנו ממתינים לחזרת שניכם בקרוב מאד לשלטון ולהובלה בישראל ובארה"ב.״

קראו גם:  אסיר פלילי בן 41 מת בבית הסוהר "דמון"

ח״כ סטרוק אמרה: ״זכות גדולה היא לנו למסור, בשם כל חברי שדולת א"י בכנסת, את תודתנו העמוקה לסגן הנשיא פנס, על ידידותו האמיצה ורבת-השנים למדינת ישראל, ועמידתו לצידה, תוך נאמנות והכרה בערכם של אזורי יהודה, שומרון, ובקעת הירדן – חבלי א"י ההיסטוריים״.

ראשי שדולת ארץ ישראל העניקו תעודת הוקרה לסגן נשיא ארה"ב לשעבר
צילום: יצחק ווייס

סגן הנשיא מייק פנס הודה לראשי השדולה ואמר להם כי הוא מאוד נרגש לקבל את תעודת ההוקרה. פנס ציין כי ארה״ב תהיה תמיד מחויבת למדינת ישראל וציין כי צריך לעשות את כל המאמצים לחזור לשלטון בארה״ב בבחירות הקרובות.

צילום: יצחק ווייס

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן