בריאותמבזקים

בי"ח שניידר ישלח תרופות מצילות חיים לילדים חולים באוקראינה

לנוכח ההתקפות הקשות על אוקראינה, אשר במסגרתן נפגעת שגרת החיים של התושבים  ובה אספקת התרופות, החליט מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת כללית על צעד הומניטרי למען ילדי אוקראינה, ויהווה מרכז איסוף של תרופות מצילות חיים לילדים חולי CF (סיסטיק פיברוזיס).

במסגרת המבצע בשיתוף עם איגוד ה- CF, ייאספו עודפי התרופות מחולים ויישלחו לבית המרקחת של מרכז שניידר בניהולה של יעל ברנפלד, שם יעברו בקרה קלינית של בית המרקחת, ולאחר שיאושרו ייצאו במשלוח מרוכז לאוקריאנה. 

לדברי ד"ר דריו פרייס, מנהל המכון לרפואת ריאות  במרכז שניידר: "מחלת ה-CF היא מחלה קשה מאוד הפוגעת במערכות גוף רבות וגורמת נזק חמור לתפקוד הריאות והלבלב, כשהפגיעה העיקרית היא במערכת הנשימה ובמערכת העיכול. החלק מסכן החיים הוא מחלת הריאות שגורמת להתקדמות מהירה של המחלה. התרופות שמקבלים החולים הם תרופות מצילות חיים, שבלעדיהן לא יחזיקו מעמד לאורך זמן".

קראו גם:  מספר כתבי אישום הוגשו נגד חשוד בהתפרעות ואיום על עובדים בבית קפה

מנהלת מרכז שניידר לרפואת ילדים, ד"ר אפרת ברון הרלב, מסרה כי, "אנו מרגישים חובה מוסרית לעזור לילדים באשר הם, בהיותנו בית החולים שהוא אחד יחיד ומיוחד עבור ילדי כל העולם, ואנשי כל העולם".

בתמונה המצורפת מימין לשמאל: יעל ברנפלד, מנהלת שירותי רוקחות במרכז שניידר עם ד"ר רחלי כהן קפלון , רוקחת קלינית של מרפאת הCF במרכז שניידר.

צילום: דוברות מרכז שניידר

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן