מבזקיםמשפטי/פלילי

שני תושבי רחובות מואשמים ברצח משה אלמיהו ז"ל בכניסה למסעדה באזור

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בעיר, כתב אישום נגד טומי טשלה (30) ודוד בלאי (25) מרחובות, בגין רצח. זאת לאחר שדקרו למוות את משה אלמיהו ז"ל בכניסה למסעדה באזור.

על פי כתב האישום שהוגש על ידי עו"ד לבנת מלמד, ב 5/2/22 בשעות הערב המוקדמות, הגיעו הנאשמים ומספר חברים למסעדה באזור. במקביל להגעתם למסעדה, הגיע גם המנוח עם חבריו. כעבור מספר דקות ובמהלך מפגש אקראי בין הנאשמים למנוח התגלע ויכוח בין טשלה למנוח, שסירב לברכו לשלום. בנסיבות אלו התפתח בין השניים ויכוח, במהלכו קילל טשלה את המנוח ואיים עליו "אתה לא יוצא מפה היום" (או מילים בעלות משמעות דומה). בלאי שנכח במקום הבחין במתרחש.

קראו גם:  טרגדיה בכביש 65: נקבע מותו של רוכב אופנוע בן 25, שלושה נוספים פצועים בינוני

במהלך הויכוח, ניסו חבריו של טשלה להרגיעו ואף המנוח ניסה לדבר אל ליבו. אך טשלה הורה למנוח להתלוות עמו אל מחוץ למסעדה "לדבר בחוץ…ויהיה בסדר". המנוח טען כי אינו מעוניין להתלוות אליו אז טשלה אחז בגופו והובילו אל עבר היציאה של המסעדה, תוך שבלאי מתלווה אליהם. הנאשמים הובילו את המנוח ליציאה ולאחר דין ודברים, בעוד המנוח עומד למולם, סימן טשלה עם ראשו לבלאי, אשר שלף סכין שנשא על גופו מבעוד מועד, ודקר את המנוח שש דקירות, אחת מהן בלבו, אשר הביאו למותו.

בבקשת המעצר עד תום ההליכים ציינה עו"ד מלמד: "המשיבים ביצעו את המעשה בכניסה למסעדה הומה אנשים, בערב שבת, בלא מפריע, כאשר מורא החוק אינו חל עליהם, ואינם חוששים מנוכחותם של אחרים בסמיכות. תעוזתם של המשיבים ניכרת גם בהתנהגותם "שוות הנפש" מיד לאחר דקירת הנאשם, בעת שהמנוח התמוטט במשחקייה של המסעדה, למול עיניהם של ילדים ועוברי אורח, ואלו חולפים על פניו, ללא מפריע."

קראו גם:  מטיילת חולצה מעומק השטח לאחר שאבדה סמוך למצפה הילה ועלה חשש לחייה | צפו

עוד ציינה עו"ד מלמד: "זאת ועוד, מיד לאחר אירוע הדקירה, ניגש משיב 1 אל חבריו של המנוח, ומבהיר להם כי חברם נדקר בחוץ, ומשם ממשיך ומתיישב לשולחן האוכל. התנהגותו של משיב 1 כמתואר לעיל מצביעה על מי שאינו ירא את החוק ואינו חושש מהשלכות התנהגותו."

ארכיון. צילום: דוברות המשטרה

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן