חדשות הארץמבזקים

שלושה אנשי צוות הותקפו בבית החולים שערי צדק בירושלים

כוחות משטרה הוזעקו הבוקר (חמישי) לבית החולים שערי צדק בירושלים, בעקבות אירוע אלימות כלפי מאבטחי בית החולים ואנשי צוות במיון, לאחר שעל פי החשד, דרשו מבני משפחה שהגיעו לבקר חולה לעמוד במספר המבקרים המותר ולהקפיד על עטיית מסיכת קורונה, אך הם התנגדו לכך.

בתגובה לדרישת המאבטחים, החלו בני המשפחה לתקוף את המאבטחים בברזלים ממיטות הטיפולים וגרמו לפציעתם של שלושה מהם.

שוטרי יחידת השיטור העירוני וכוחות מתחנת מוריה ויס"מ מחוז ירושלים שהגיעו למקום, פעלו יחד עם המאבטחים להשגת שליטה ובתוך כך ביצעו את מעצרם של שני חשודים בתקיפה, בני משפחה תושבי מזרח ירושלים, והם הועברו לחקירה בתחנת המשטרה.

מהמשטרה נמסר: "נמשיך לפעול בנחישות נגד אלימות מכל סוג שהיא, בפרט כלפי עובדי ציבור וצוותים רפואיים עד למיצוי הדין עם העבריינים."

קראו גם:  דובר צה"ל: "שובר גלים"כוחות צה"ל, שב"כ ומג"ב עצרו הלילה 17 מבוקשים בב...

מנכ"ל שערי צדק, פרופ' עופר מרין: "אנו לא נעבור לסדר היום לאחר אירוע חריג וקשה שכזה שמקומו לא בבית חולים בו מטפלים בפצועים. עצרנו את עבודת צוותי המיון וכינסנו את כל אנשי הצוות ואנשי הביטחון כדי לחזק אותם, לתמוך בהם ולהעביר מסר חד משמעי שלא נאפשר שום אירוע של אלימות מכל סוג. פניתי למנכ"ל משרד הבריאות ולמפקד מחוז ירושלים במשטרה בבקשה למעורבותם האישית בטיפול ומניעת אלימות בבתי החולים."

"אני רוצה להודות אנשי הביטחון וצוות המיון על המסירות ועל המענה המהיר תוך סיכון עצמי כדי לעצור את המתפרעים ולמשטרה על התערבותם המהירה. שערי צדק מעניק טיפול רפואי ואמון על ביטחון המטופלים והמבקרים והצוותים ולא ניתן לאלימות להיכנס בשערינו. אני קורא למשטרה לקחת יוזמה ולתגבר ולחזק את הביטחון בחדרי המיון ובתי החולים בארץ- שלצערנו כולם חווים אלימות. הנהלת שערי צדק תעמוד כחומת מגן מול כל ביטוי של אלימות כנגד עובדינו". הוסיף מרין.

קראו גם:  ליברמן: השביתה מחר מיותרת ופוגעת בתלמידים ובהורים ולא משרת...
צילום: freepik

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן