חדשות הארץמבזקים

עיריית באר שבע משיקה: אמנה עירונית לגלישה בטוחה ברשת

עיריית באר שבע השיקה אמש (שלישי) את האמנה העירונית לגלישה בטוחה ומכבדת ברשת. מטרת האמנה להגביר את המודעות לדרכי ההתנהלות הראויות ברשת ולשמש פלטפורמה נוספת להטמעתם של כללי התנהגות וזהירות רצויים במרחב הווירטואלי.

אירוע השקת האמנה התקיים במעמד ראש העיר באר שבע רוביק דנילוביץ', יו"ר הנהגת ההורים העירונית מוטי גלר ויו"ר מועצת התלמידים והנוער העירונית, טליה פרץ.

באדיבות עיריית באר שבע

האמנה גובשה על ידי ועדה בהובלת מ"מ וסגנית ראש העיר באר שבע, מחזיקת תיק החינוך, ד"ר חפצי זוהר. תהליך כתיבת האמנה כלל בתוכו שיח ולמידה בהשתתפות מגוון רחב של גורמים כמו גם מפגש שיתוף ציבור בהשתתפות תלמידים, הורים ומורים. לאמנה שותפים רבים בהם בין היתר: מינהל החינוך בעיריית באר שבע, משרד החינוך, הסתדרות המורים, ארגון המורים, הנהגת ההורים העירונית, מועצת התלמידים והנוער העירונית, הרשות העירונית לביטחון קהילתי, השירות הפסיכולוגי החינוכי וחברת 'כיוונים'.

קראו גם:  אושר: משרד הבריאות יכיר בבדיקות אנטיגן ביתיות עצמיות מפוקחות מרחוק
אמנה עירונית לגלישה בטוחה ברשת
צילום: עיריית באר שבע

חודש פברואר הוא החודש הלאומי לגלישה בטוחה ברשת ובמהלכו מתקיימות במוסדות החינוך פעילויות הסברה והטמעה של האמנה. האמנה מהווה אמצעי נוסף לשיח משמעותי ואפקטיבי על מוגנות וכבוד במרחב הווירטואלי, מעבירה מסר ערכי ומציבה אידיאל מעשי לשאוף אליו.

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן