מבזקיםמשפטי/פלילי

תושב חדרה מואשם במעורבותו באירוע הירי בו נהרג אחיו

פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (שני) לבית המשפט המחוזי מרכז, כתב אישום כנגד ארנסט זכרוב (37) מחדרה, בגין נשיאה והובלת נשק, שיבוש מהלכי משפט והדחה בחקירה, זאת בעקבות מעורבותו באירוע הירי שהתרחש בחודש ינואר האחרון בעיר נתניה, בו מצא את מותו אחיו, אילן זכרוב ז"ל, ונפצע בני טוחטייב.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד לירון שטרית, אילן זכרוב ז"ל היה מצוי בסכסוך עם בני טוחטייב ועל רקע זה החליט להביא למותו. בהמשך לכך, הנאשם ואילן נסעו ברכב בו החזיקו אקדח ומחסנית טעונה בכדורים. כאשר יצא טוחטייב מבית משפחתו, יצא אילן ז"ל מהרכב כאשר הוא נושא עליו את האקדח, התקרב לטוחטייב וירה לעבר פלג גופו העליון מספר יריות מטווח קצר.

קראו גם:  עשרות הותקפו באשדוד, המשטרה קוראת לנשים שנפגעו להגיש תלונה

בין השניים התפתח מאבק, עד שבשלב מסוים לקח טוחטייב את האקדח לידיו, והיכה באמצעותו את אילן מספר פעמים בראשו. הנאשם המתין בסמוך בתוך הרכב, עד להגעתו של אילן ז"ל, אז פינה אותו לבית החולים. במקביל, פונה טוחטייב מהמקום באמצעות ניידת מד"א. כתוצאה מהאמור, נגרמו לטוחטייב פצעי ירי והוא נותח ואושפז בבית החולים. אילן זכרוב נפטר כמה ימים לאחר התקרית כתוצאה מן החבלות שספג.

נוסף על האמור, בטרם פטירתו של אילן ז"ל ובעודו מאושפז בבית החולים ומשפחתו לצידו, שלח הנאשם הודעה לבת זוגו של אילן ז"ל, ובה הורה לה להשמיד את כרטיס הסים בטלפון הנייד שברשותה, וזאת על מנת למנוע או להכשיל את חקירת האירוע. כמו כן, שעה שבת זוגו של אילן ז"ל ואביו זומנו לחקירה משטרתית, הורה להם הנאשם לומר כי אינם יודעים דבר על נסיבות האירוע שהוביל לפטירתו של אילן ז"ל ולפציעתו של טוחטייב.

קראו גם:  גז רעיל דלף בנמל בירדן: 10 נהרגו ומאות נפצעו, הערכת מצב התקיימה באילת
ארכיון. צילום: דוברות המשטרה

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן