אינטרנטטכנולוגיהמבזקים

הסטארטאפ Amplication מגייס 6.6 מיליון דולר להפוך את פיתוח הבקאנד לאוטומטי

הסטארטאפ Amplication שפיתח פלטפורמה המיועדת למפתחי בקאנד בארגונים ומקצר את תהליכי הפיתוח באופן משמעותי השלים סבב גיוס של 6.6 מיליון דולר בהובלה של ינאי אורון, שותף מנהל בקרן ורטקס ודרור נחומי, שותף ב- Norwest Venture Partners, מהמשקיעים הראשונים בגונג.

Amplication, שהוקמה בשנה שעברה, מפתחת פלטפורמה המיועדת למפתחי בקאנד בארגונים ומקצרת את תהליכי הפיתוח באופן משמעותי על ידי מתן אפשרות למתכנתים לייצר בצורה אוטומטית את כל הקוד לתשתיות המוצר, מ-API, הזדהות, ניהול הרשאות, לוגינג, מוניטוריג, סקיילינג ודיפלומיינט. Amplication מורידה את החסמים המונעים ממתכנתים מקצועיים ליהנות מעולמות ה low code על ידי מתן שליטה ובעלות מלאה על הקוד שנוצר ואפשרות להשתמש בכח שיש למתכנתים להמשיך לייצר ערך לחברה מבלי לבזבז זמן על מטלות חוזרות המשותפות כמעט לכל פרויקט פיתוח.

קראו גם:  ״מסתבר שאנשי הסתדרות המורים נעדרו מהשיעור ׳איך מפיקים לקחים״׳

Amplication חוסכת זמן על ידי הקלה על עיכובים בתהליך הפיתוח הנגרמים ממשימות קידוד חוזרות ונשנות, שיפור הפרודוקטיביות והיעילות הכוללת של התהליך. היא עושה זאת מבלי להתפשר על שליטה מלאה על גמישות, התאמה אישית והרחבה. הפלטפורמה מייצרת אוטומטית אפליקציות פונקציונליות מלאות, הניתנות לקריאה ועריכה על בסיס TypeScript ו-Node.js. זה כולל NestJS, Prisma, REST API, GraphQL API, ממשק משתמש לניהול של React, אימות, הרשאה ובדיקה.

הסטארטאפ הוקם לפני כשנה על ידי יובל חזז (CEO), לשעבר מנהל טכנולוגי ראשי של Q-nomy שמפתחת פתרונות לניהול תהליכי עבודה. "בניתי את Amplication כפרויקט קוד פתוח כדי להפוך את תהליך הפיתוח ליעיל יותר על ידי ביטול משימות פיתוח שחוזרות על עצמן – בעיה רווחת שמטרידה מפתחים ושנתקלתי בה באופן אישי כמנהל טכנולוגי. מאז ההשקה בינואר 2021, אנחנו רואים אימוץ מדהים של הפלטפורמה על ידי קהילה של אלפי מתכנתים המשתמשים במוצר ותורמים באופן פעיל לפיתוחו", אמר יובל חזז. "המימון יאפשר לנו להרחיב את השימוש בפלטפורמה, שכבר נתמכת ע"י קהילת מתכנתים ב-160 מדינות ולהחדיר לשוק גרסה ארגונית של הפלטפורמה".

קראו גם:  הסתדרות המורים: אין מניעה לשוב לשולחן המו"מ, הלימודים יתקיימו כרגיל

"ראינו חברות רבות שמנסות להציע למפתחי בקאנד כלים שונים ללא קוד. הכלים הללו אינם מציעים את רמת הזריזות והגמישות הנדרשת על ידי צוותי הפיתוח, מה שמביא לבעיות בפעילות העסקית. אנחנו מאמינים שהגישה של Amplication מאפשרת התאמה אישית מלאה. שילוב זה מציב את החברה בעמדה ייחודית בקהילת הקוד הפתוח ומול ארגונים מכל הגדלים", אומר ינאי אורון, שותף מנהל בקרן ורטקס.

"כשראיתי את Amplication, הבנתי מיד שזה הפתרון לו חיכינו כי הוא יכול לחסוך לצוות ההנדסה זמן יקר על ידי יצירת קוד backend משותף שיכול להתאים לצרכים העסקיים", אמר ברק שוסטר, שותף מייסד ומנהל טכנולוגי ב-BridgeCrew. "זה פותר אתגרי הקצה האחורי הנפוצים, כמו יצירת API, ניטור, ניהול ישויות ומשימות קידוד רבות אחרות שכמהנדס הייתי צריך ליצור מחדש שוב ושוב עבור כל כך הרבה אפליקציות."

קראו גם:  ראש הממשלה קיים הערכת מצב עם ראש המוסד וראש השב"כ

בסבב הגיוס השתתפו עדי גוזז, שותפה ב- Entree Capital, אבישג בוחבוט, מייסדת Velocity Ventrues, מהמשקיעות הראשונות ב-Deci, רן שריג ואפי כהן מייסדי דאטורמה, ניצן שפירא ורן רבנזפט, מייסדי Epsagon שנמכרה לסיסקו, ברק שוסטר ועידן טנדלר מייסדי Bridgecrew שנמכרה לפאלו אלטו, אלון גירמונסקי מייסד UP9, וגיא פיגל מייסד SignifAI שנרכשה על ידי New Relic.

קרדיט: Amplication

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן