העולם הערבילבנוןמבזקים

נסראללה: יש לנו יכולות ודברים נסתרים שיפתיעו את האויב במלחמה הקרובה

מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה התראיין הערב (שלישי) לערוץ הטלוויזיה האיראני "אל-עלאם" ואמר כי מלחמה עם איראן תצית את כל האזור כולו. "איראן היא מדינה אזורית חזקה הנמצאת באזור, וכל מלחמה עם איראן תוביל לפיצוץ של האזור כולו. סדר העדיפויות של אמריקה כיום הוא לא לצאת למלחמה עם איראן, אלא להתעמת עם רוסיה וסין במקום אחר."

"הרפובליקה האסלאמית של איראן מהווה מודל של עצמאות וחופש בעולם האסלאמי ובעולם כולו. מדינה שמנהיגיה אמיצים ונבונים. איראן היא היום מודל של מדינה ריבונית ובעלת חירות מוחלטת שבה העם בוחר מי ייצג אותם באמת, העם הוא השולט באיראן. איראן היא המודל למדינה אסלאמית אמיתית" ציין נסראללה.

קראו גם:  תושבי הקריות נעצרו בחשד לגניבת תוצרת חקלאית סמוך לכפר מסריק

"אחת הסיבות המרכזיות ביותר לעוינות האמריקנית כלפי איראן היא שהמשטר באיראן הוא משטר חופשי ועצמאי שאינו עבד לאמריקאים ואינו מאפשר לשדוד את עושרו. מה שהישראלים אומרים על איומי מלחמה נגד איראן זה הפחדה, שכן רוב בכירי הצבא שלה מתנגדים לתקיפה צבאית, כי היא לא תועיל".

"גם ארצות הברית מפחדת להילחם באיראן, איראן היא מדינה חזקה וריבונית" הדגיש נסראללה והוסיף, "אם הרפובליקה האסלאמית תותקף על ידי ישראל, היא תגיב ישירות ותגובתה תהיה חזקה מאוד".

"היקף הטילים של חיזבאללה לא מאפשר לאויב לעשות דבר נגד לבנון. כשבישראל מאיימים לחסל את ארסנל הטילים של חיזבאללה בלבנון, הם יודעים את מספרם? כדי לחסל את היכולת הרקטית של חיזבאללה ישראל לא זקוקה לפעולה צבאית אלא למלחמה. אילו האויב הישראלי היה משוכנע ב-50% שפתיחת מלחמה בלבנון עלולה לסיים את יכולת ההתנגדות, הם היו עושים זאת. התנועה האווירית הישראלית בשמי לבנון ירדה באופן משמעותי מאז התחלנו להפעיל את ההגנה האווירית שלנו לפני כשנתיים. יש לנו יכולות ודברים נסתרים שיפתיעו את האויב במלחמה הקרובה" אמר נסראללה והדגיש כי "התנאים הצבאיים והביטחוניים הפחיתו מאוד את הסבירות למלחמה כלשהי, אבל אם הישראלים יתקפו את איראן, איראן תגיב ישירות והתגובה תהיה חמורה."

קראו גם:  חשד לרצח: יצא מבית הקפה ונורה למוות בתוך רכבו
מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן