בידורמבזקים

תמורת 850 אלף דולר: האוהל ששימש את תחרות מיס יוניברס באילת מוצע למכירה

לאחרונה פרסמה עיריית אילת באמצעות החברה הכלכלית לאילת (חכ"א), מכרז ליזמים המעוניינים לרכוש את האוהל היוקרתי, ששימש לאירוח תחרות מיס יוניברס הבינלאומית, שהתקיימה בעיר בחודש דצמבר האחרון, במסגרתה הוכתרה מיס תבל.

לקראת התחרות התקשר תאגיד התיירות העירוני באילת עם חברה פורטוגלית ושכר ממנה את האוהל המיוחד. במסגרת ההתקשרות ניתנה לעירייה אפשרות לרכוש את האוהל. כעת מעמידה כאמור העירייה את האוהל למכירה בעבור 850,000 דולר ומחפשת יזם לתכנון, הקמה והפעלת האוהל לטובת קיום אירועי תרבות וכנסים גדולים.

תמורת 850 אלף דולר: האוהל ששימש את תחרות מיס יוניברס באילת מוצע למכירה
צילום: עיריית אילת

לרוכש האוהל יוקצה שטח בפארק הטרמינל החדש בעיר והמקום ייהפך למתחם שיארח הופעות, אירועי תרבות וכנסים גדולים. מדובר במתחם המשתרע על כ 11 דונם בשטח הדרומי של שדה התעופה הישן, בין שני קטעי הכביש החדשים החוצים את השטח ומחברים בין אזור התיירות ללב העיר. תקופת ההתקשרות הכוללת תהיה לכל היותר 9 שנים ותחולק לתקופת הקמה ולתקופת הפעלה. מתחם האירועים הינו חלק מתוכנית פארק הטרמינל המתוכנן בשטח הדרומי של שדה התעופה הישן.

"הטרמינל הישן של אילת עתיד לשנות את פניו, ממתחם סגור המהווה חיץ בין חלקי העיר, יהפוך המקום למרכז עירוני שיציע פעילויות מגוונות בתחומי תרבות, פנאי ונופש" אמר אלי לנקרי – ראש עיריית אילת והוסיף: "פארק הטרמינל יהווה אבן שואבת לטובת הציבור הרחב, תושבי העיר והנופשים בה".

במרכז הפארק לאורך מסלול ההמראה, יפותח פארק פתוח שמחבר את הצד המזרחי והמערבי של העיר ומרושת בשבילים והצללה, חיבור שדרות התמרים רחובה המרכזי של העיר אל הטיילת, פארק אתגרי, אטרקציות תיירותיות, מגרשי משחק, מתחם לינה, מתחם תרבות ופסטיבלים ועוד. גם מבנה הטרמינל צפוי לעבור הסבה למרכז חדשנות עירוני וישמש בשלב זה מתחם תרבות. האוהל שמוצע למכירה ישתלב כאמור כאולם אירועים ענק לצד פארק הטרמינל.

תמורת 850 אלף דולר: האוהל ששימש את תחרות מיס יוניברס באילת מוצע למכירה
צילום: עיריית אילת
Back to top button