מבזקיםתאונות דרכים

אישה בת 38 נהרגה בתאונת דרכים בכביש 6 סמוך למחלף באקה ג'ת

אישה כבת 38 נהרגה הבוקר (שני) בהתנגשות רכב מסחרי בחלקה האחורי של משאית, בכביש 6 סמוך למחלף באקה ג'ת. צוותי כיבוי הוזעקו לזירה והשתמשו בכלים הידראוליים כדי לחלץ את האישה מן הרכב לידי כוחות הרפואה. לאחר מכן חובשים ופראמדיקים של מד"א ביצעו בה בדיקות רפואיות אך נאלצו לקבוע את מותה במקום.

חמישה פצועים פונו לבית החולים הלל יפה בחדרה. צעיר כבן 20 פונה במצב קשה, בהכרה, ועם חבלה רב מערכתית, שלושה פונו במצב בינוני, בהכרה מלאה, בהם: צעיר כבן 19 עם חבלות בגוף, צעירה כבת 20 עם חבלה בראש, וגבר כבן 30 עם חבלת בגפיים. צעיר נוסף כבן 20 במצב קל עד בינוני עם חבלה בגפיים.

חובש רפואת חרום במד"א טומס בייטלמן סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד, ראינו רכב מסחרי מעוך עם נוסעים לכודים בתוכו, לאחר שהתנגש בחלקה האחורי של משאית, צעיר כבן 20 חילץ את עצמו מהרכב וחמישה נוספים נלכדו. בפעולות חילוץ ממושכות הוציאו אלינו תחילה מהמושב האחורי שלושה נוסעים, אישה כבת 38 שהייתה מחוסרת הכרה, עם חבלה רב מערכתית קשה, היא הייתה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה. כל שאר הנוסעים היו בהכרה מלאה וסבלו מחבלות, לאחר דקות ארוכות הצליחו לחלץ את הנהג ונוסע נוסף שסבל מפציעה קשה, הענקנו לפצועים טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו אותם בדחיפות להמשך טיפול בבית החולים."

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

נהג המשאית, תושב באר שבע בן 21, עוכב במקום לבירור נסיבות התאונה. החקירה נמשכת.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א

Back to top button