הודעות דוברותמבזקים
ליברמן: לא ניתן לבית"ר ליפול! היום נפגשתי עם ראש עיריית י…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/ליברמן-לא-ניתן-לביתר-ליפול-היום-נפגשתי-עם-ראש-עיריית.jpg?w=708&ssl=1)
לא ניתן לבית"ר ליפול!
היום נפגשתי עם ראש עיריית ירושלים, משה ליאון ועם יו"ר מנהלת הליגות, ארז כלפון – שוחחנו על מצבה הקשה של הקבוצה והבהרתי כי ליגת העל בלי בית"ר ירושלים זו לא אותה ליגה. https://t.co/EafhuX5QaO
לא ניתן לבית"ר ליפול!
היום נפגשתי עם ראש עיריית ירושלים, משה ליאון ועם יו"ר מנהלת הליגות, ארז כלפון – שוחחנו על מצבה הקשה של הקבוצה והבהרתי כי ליגת העל בלי בית"ר ירושלים זו לא אותה ליגה. pic.twitter.com/EafhuX5QaO
— אביגדור ליברמן (@AvigdorLiberman) January 30, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי אביגדור ליברמן – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.