חדשות הארץמאמריםמבזקים

הפסיכיאטר ד"ר בן ציון: "מתנגדי חיסונים הם שרוטים ומטורללים, חלקם פציינטים"

ד"ר צחי בן ציון, מנהל המרפאה לבריאות הנפש במרכז הרפואי סורוקה והפסיכיאטר המחוזי של קופת חולים כללית בדרום התארח אתמול (שבת) באירוע 'שבתרבות באר שבע' עם העיתונאי רועי כ"ץ וכינה בראיון את מתנגדי החיסונים ומכחישי קורונה, "שרוטים, מטורללים".

אקדים ואומר כי אין זה משנה בכלל לגבי מתנגדי החיסונים עצמם. יותר מקומם זה איך פסיכיאטר שמטפל בחולים הזקוקים לעזרתו רואה את הפציינטים שלו כ"שרוטים"? "מטורללים"?.

מה יחשוב מעכשיו כל פציינט שמגיע אליו? לכנות בכינויי גנאי אדם הזקוק לעזרה על ידי המטפל עצמו, זה משהו שלא ניתן לקבל.

אם ד"ר בן ציון היה מתראיין כ"בן ציון האדם" ללא הטייטל המכובד "מנהל המרפאה לבריאות הנפש במרכז הרפואי סורוקה והפסיכיאטר המחוזי של קופת חולים כללית בדרום", ייתכן מאוד שלא הייתה מתפרסמת כעת הכתבה הזו. אך כאיש מקצוע רציני, צר לי אבל ד"ר בן ציון אינו יכול להתבטא בצורה כזו.

 

האזינו לשיחה שלי עם הד"ר:

 

קראו וצפו בראיון:

העיתונאי רועי כץ : "ד"ר בן ציון בוא נדבר רגע על מתנגדי חיסונים ומכחישי קורונה"…

ד"ר בן ציון: "אוווו זה תחביב גדול שלי".

רועי כץ: "תאבחן לי אותם"

ד"ר בן ציון: "תראה, רובם… לא את כולם אני יכול לדעת, אבל אני אומר שלמשל פה בבאר שבע ראיתי מי היה בהפגנה, את רובם אני מכיר כפציינטים…זה באמת אנשים שרוטים לגמרי עם פוזיציה פרנואידית…"

רועי כץ: "מה שאתה אומר פה זה שיש קורלציה בין התמודדות נפשית ובין הכחשת קורונה והתנגדות לחיסונים"

ד"ר בן ציון: "תראה אני לא יודע אם יש קורלציה, שחלק ממתנגדי החיסונים, אני לא אומר כולם גם יש רופאים מכובדים שהתנגדו מכל מיני סיבות, אבל חלק מאלה שהולכים ומפגינים ועד פה ועד הילדים וכל מיני כאלה, זה אנשים מטורללים שלא נאמר חולים ממש…"

רועי כץ: את חלקם אתה מכיר מקצועית?

ד"ר בן ציון: את חלקם אני מכיר מקצועית וחלקם אני מכיר בהמשך… הבעיה היא שכל אידיוט נהיה מרצה … מי אתה? …

Back to top button