בידור

רגע לפני חגיגות יום ההולדת: יעל בר- זוהר גילתה שהיא חיובית לקורונה

רגע לפני חגיגות יום ההולדת ה- 42 ודקה לפני כניסתה לאירוע של המותג VICHY, יעל בר זוהר גילתה שהיא חיובית לקורונה ונאלצה להישאר בביתה ולבטל את החגיגות.

ביום חמישי האחרון, בכירי מותג הדרמו-קוסמטיקה VICHY, בראשם אילן נפתלי – מנהל חטיבת מותגי הדרמו-קוסמטיקה בלוריאל ישראל, דניאלה פרוסקי -שיאון – סמנכ"לית תקשורת תאגידית וקיימות ושוהם כוכבי – מנהלת השיווק של המותג, במלון בובו בתל-אביב, חגגו חגיגה כפולה: הכרזה על שיתוף פעולה שנתי עם הכוכבת יעל בר זוהר והשקת סרום חדשני.

מימין דניאלה פרוסקי שיאון אילן נפתלי ולהבית אקרמן. צילום: גדי סיארה

בר זוהר שהייתה אמורה להגיע כאורחת כבוד לאירוע, במסגרת השקת שיתוף הפעולה, נמצאה חיובית לקורונה, כשערכה בדיקת אנטיגן לפני שיצאה לאירוע. מה שיעל לא ידעה שתכננו גם להפתיעה אותה ולחגוג לה יום הולדת 42 עם עוגת ענק, נרות, בלונים ופרחים…..

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

מסתבר שיעל תכננה לחגוג את יום הולדתה בחופשה רומנטית בצפון עם בן זוגה גיא זוארץ ונאלצה לבטל הכל וכמובן גם את הצילומים לתוכנית "רוקדים עם כוכבים".

את האירוע פתח אילן נפתלי וסיפר לאורחים: "אנו מאחלים ליעל בר זוהר החלמה מהירה. השיתוף פעולה של המותג עם בר- זוהר כולל קמפיינים דיגיטליים, פעילות ברשתות החברתיות, השקות של סדרות ומוצרים חדשים ויצירת תוכן המתחבר לערכי המותג. לדבריו, "יעל בר זוהר מצטרפת לפעילותה של ד"ר להבית אקרמן- מומחית לרפואת עור, המייצגת את הערכים המדיקליים כיועצת המדעית של המותג בישראל."

יעל בר זוהר. צילום: שחר גאיה ביטון

מי שעלתה בספונטניות לבמה במקום יעל בר זוהר, הייתה מנחת טלוויזיה אחרת, גליה תורן- חן, שעליה הדגימה ד"ר להבית אקרמן.

את עוגת יום ההולדת שהכינו ליעל בר זוהר, הבלונים והפרחים החליטו בכירי המותג וישי לשלוח לביתה ברמת השרון, כהפתעה על מנת לעודד אותה בבידוד.

יעל בר זוהר. צילום: שחר גאיה ביטון

Back to top button