חדשות הארץמבזקים

פרחים נשלחו בשם שוטרי ימ"ר ש"י למנדלבליט לאחר סגירת התיק בפרשת אהוביה סנדק ז"ל

הסערה סביב החלטתו של היועמ"ש, אביחי מנדלבליט, לסגור את תיק החקירה כנגד שוטרי ימ"ר ש"י ממשיכה. היום (שישי) שלחו פעילי מחאת אהוביה סנדק זר פרחים ומכתב "תודה" לביתו של מנדלבליט בשם שוטרי ימ"ר ש"י. את זר הפרחים ובלון עליו רשום 'תודה!' קיבלה אשתו של היועמ"ש בביתם שבפתח תקווה. בנוסף לזר ולבלון, צירפו הפעילים "מכתב תודה" בשם השוטרים, בו הם מודים לו על החלטותיו בתיק.

פרחים נשלחו בשם שוטרי ימ"ר ש"י למנדלבליט לאחר סגירת התיק בפרשת אהוביה סנדק ז"ל
צילום: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

במכתב שצורף נכתב בשם השוטרים שורת תודות על התנהלות החקירה: "לכבוד המנהיג העליון, שמש העמים, היועמ"ש אביחי מנדלבליט ירום הודו. רצינו להודות לך בשם שוטרי ימ"ר ש"י על התמיכה והגב החזק שאתה נותן לנו כדי שנוכל להילחם ללא הפרעה באויבי המשטר. נוער הגבעות כידוע הוא הסכנה הגדולה ביותר שקיימת היום למדינת ישראל ויש להילחם בו ביד קשה וללא פשרות."

פרחים נשלחו בשם שוטרי ימ"ר ש"י למנדלבליט לאחר סגירת התיק בפרשת אהוביה סנדק ז"ל
צילום: ללא קרדיט

"אנו שמחים כי טייחת את החקירה והתעלמת מכך שהשארנו נער בן 16 מתחת לרכב תחתיו הוא שכב עד שמת. תודה שנתת לנו זמן לתאם גרסאות בינינו ולא חקרת אותנו ביום הדריסה. תודה שזרקת לכל הרוחות את סגן מח"ש אשר העיד כי החקירה זוהמה לחלוטין. תודה שבזכותך אנו, השוטרים הדורסים ממשיכים להסתובב חמושים בנשק ומטפלים ביד קשה בקיני הטרור הנמצאים בגבעות", כתבו פעילי מחאת סנדק.

בסיום המכתב, ציינו הפעילים את ההחלטה להעמיד לדין דווקא את הנערים: "אנו בטוחים כי תמצא את הדרך להאשים את חבריו של אהוביה אשר היו עמו ברכב-בהריגתו ויינתן להם העונש המירבי בחוק. עם הגיבוי הרחב שנתת לנו אין ספק כי גם בפעם הבאה שנדרוס נער גבעות למוות התיק ייסגר ואנו נצא נקיים לחלוטין. אנחנו כבר לא יכולים לחכות.בתודה ובהערכה, שוטרי ימ"ר ש"י".

בתוך כך, ביום ראשון בשעה 12:00 תערוך משפחתו של אהוביה מסיבת עיתונאים בירושלים, שם תמסור התייחסות ראשונה שלהם לסגירת התיק כנגד השוטרים וכן הם יכריזו במקום על יציאה למאבקם על הצדק.

Back to top button