לפיד: בביקור לציון יום השואה הבינלאומי, במחנה הריכוז מאו…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/לפיד-בביקור-לציון-יום-השואה-הבינלאומי-במחנה-הריכוז-מאו.jpg?w=708&ssl=1)
בביקור לציון יום השואה הבינלאומי, במחנה הריכוז מאוטהאוזן, המחנה בו נרצח סבא שלי ז״ל, ביחד עם קאנצלר אוסטריה ושרי החוץ והפנים של אוסטריה אמרתי: ״הנאצים חשבו שהם העתיד, והיהודים יהיו משהו שאפשר יהיה למצוא רק במוזיאון. במקום זה המדינה היהודית היא העתיד, ומחנה מאוטהאוזן הוא מוזיאון״ https://t.co/aoaRl97ifA
בביקור לציון יום השואה הבינלאומי, במחנה הריכוז מאוטהאוזן, המחנה בו נרצח סבא שלי ז״ל, ביחד עם קאנצלר אוסטריה ושרי החוץ והפנים של אוסטריה אמרתי: ״הנאצים חשבו שהם העתיד, והיהודים יהיו משהו שאפשר יהיה למצוא רק במוזיאון. במקום זה המדינה היהודית היא העתיד, ומחנה מאוטהאוזן הוא מוזיאון״ pic.twitter.com/aoaRl97ifA
— יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 (@yairlapid) January 27, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.