מבזקיםמשפטי/פלילי

23 שנות מאסר לאביעד משה, שהורשע בניסיון רצח של שירה איסקוב

בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר לפני זמן קצר (חמישי) על אביעד משה, שהורשע בניסיון רצח אשתו לשעבר שירה איסקוב, 23 שנות מאסר וקנס של 258,000 ש”ח. משה הורשע גם בהתעללות בבנם הפעוט, שהיה עד למעשים המחרידים.

השופטת רז לוי אמרה במעמד גזר הדין: “בית המשפט צריך להתייחס למגמה של אלימות נגד נשים. הצליל המקפיא של מפגש המערוך בגולגולת, הקול המחליא של ניפוץ הגולגולת נשמע היטב בהקלטה. אין בכוונתנו לקבל את טענת ההתגרות של משה שהמתלוננת גרמה לו לאבד את זה”.

עוד אמרה: “ערב ראש השנה, שלווה פסטורלית. לפתע נשמע באוויר הצח קול בכי של תינוק וחבטה ועוד חבטה. היכה בה במערוך שהשתמשה לחלות, חבטה ועוד חבטה. קולות הנפץ של מגע המערוך בראשה מחרידים את הלב. זעקות אמה של שירה שמתחננת שיפסיק כי ידה קצרה מלהושיע. אך הנאשם בשלות חבטה ועוד חבטה ועוד חבטה ועוד חבטה. היא מתחננת להישאר בחיים, וזועקת: אביעד לא תהיה לו אמא. אך הנאשם בשלו לוחש לה: תמותי כבר. דוקר, חונק, חובט. רק בנס שרדה. ריח הבצק עדיין באוויר”.

קראו גם:  בן 71 נפצע בינוני בהתהפכות רכב בקרית גת

התובעת, עו”ד מיטל אולק אמויאל, תיארה: “הנאשם ניסה בכל דרך לגרום למותה של איסקוב. הוא חבל בה שוב ושוב. זה היה תופת עבורה ועבור הבן שלה. הוא שבר את שיניה ורוצץ את גולגולתה”.

אביעד משה. צילום: פייסבוק

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן