מבזקיםמשפטי/פלילי

מוכר במכולת נדקר במהלך שוד, כתב אישום הוגש נגד שני קטינים מירושלים

כתבי אישום הוגשו היום (רביעי) לבית המשפט המחוזי בירושלים נגד שני קטינים, תושבי העיר, אשר ביצעו שוד שבמהלכו נדקר מוכר מכולת לפני כשבוע בעיר.

על פי כתבי האישום, שהוגשו באמצעות עו”ד יפעת פנחסי-נבו, אחד הנאשמים נכנס למכולת, לקח מהמדפים 2 בקבוקי משקה אלכוהולי ויצא במהירות מבלי ששילם על בקבוקי השתייה. בהמשך, הוא לקח מחברו, הנאשם הנוסף, סכין ומאחד אחר כפפות ונכנס למכולת, כשהוא מסווה את פניו ואוחז בסכין.

אז, פנה הנאשם למוכר ודרש ממנו למסור לו את הכסף מהקופה. המוכר סבר תחילה שהוא מתלוצץ איתו, אך הנאשם דקר אותו ברגלו, לקח מהקופה כסף בסך 1,130 שקלים ויצא מהמכולת. הנאשם מסר לחברו הנאשם השני את הסכין וסיפר לו כי דקר באמצעותה. זמן קצר לאחר מכן הוא אף שרף את הכפפות וזרק אותן לפח אשפה, כמו גם את בגדיו ומכשיר הנייד שלו.

קראו גם:  אילנה ספורטה מואשמת בסחיטה באיומים של רה"מ: "זה הכדור שיפגע בבטן הרכה שלך נפתלי"

בהמשך הערב עדכן אותו חברו הנאשם השני כי הוא מתצפת על האזור, וכן כתב לו להחביא את הבגדים במחסן ולשמור על זכות השתיקה. כתוצאה ממעשיהם של הנאשמים נגרם למוכר פצע דקירה עמוק והוא נזקק לטיפול רפואי.

כתבי האישום מייחסים לנאשמים (כל אחד על פי חלקו) ביצוע עבירות של פציעה בנסיבות מחמירות, שוד בנסיבות מחמירות, שיבוש מהלכי משפט, החזקת סכין שלא כדין והפרת הוראה חוקית. הפרקליטות מבקשת מבית המשפט להורות על מעצרם של הנאשמים עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

אילוסטרציה. צילום: pixabay

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן