כלכלהמבזקים

הסכם קיבוצי נחתם בחברת SCD שבבעלות אלביט ורפאל

ההסתדרות במרחב כרמיאל, הנהלת SCD וועד העובדים חתמו היום (שני) על הסכם קיבוצי מיוחד שיחול על כ-350 עובדים מסקטורים שונים, ושתוקפו חמש שנים.

לפי ההסכם, עובדים בעלי ותק של שנה בחברה יהיו זכאים לתוספות שכר שנתיות בשיעור ממוצע של 3.75% (חלקו קבוע וחלקו דיפרנציאלי) בכל שנה, בהתאם לשכר ובמשך כל תקופת ההסכם. כמו כן, סטודנטים בעלי ותק של שנתיים יהיו זכאים לקרן השתלמות ומתנות לחג פעמיים בשנה. בנוסף תקציב הרווחה בחברה יוגדל.

חברת SCD, הממוקמת במכון לשם שבגליל, נמצאת בבעלות משותפת של רפאל ואלביט מערכות, ועוסקת בפיתוח ובייצור של מערכות אלקטרו-אופטיות.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

במעמד חתימת ההסכם נכחו: יו"ר מרחב כרמיאל בהסתדרות יואב קליין, מנכ"ל החברה דני סלסקי, סמנכ"לית משאבי אנוש עינת וולף גלברסון, רכז האיגוד המקצועי עו"ד גיא זיו, יו"ר הוועד אלון ברקוביץ וחברי הוועד עופר אייזנברג וליעוז באן.

יו"ר מרחב כרמיאל יואב קליין: "אני מברך את שותפינו לשולחן המו"מ, אשר השכילו לגבש הסכם טוב ומאוזן בתקופה מאתגרת זו. העובדים ייהנו מתוספות שכר משמעותיות, תוך דגש על צמצום פערים. כמו כן, אני מודה להנהלה על קיום מו"מ הוגן ותכליתי, לטובת העובדים והמפעל גם יחד".

יו"ר ועד העובדים אלון ברקוביץ: "ההסכם הוא בשורה אמיתית לעובדי SCD אשר מאוגדים בו סקטורים רבים. ההסכם מעגן בתוכו קידומי שכר, שיפור תקציב הרווחה והמשך ביטחונם התעסוקתי של העובדים, וכל זאת בתקופה של אי ודאות כלכלית אשר משפיעה ישירות על רווחי החברה. תודה מיוחדת ליו״ר ההסתדרות ארנון בר-דוד שליווה ותמך בנו לאורך כל הדרך".

צילום: דוברות ההסתדרות

Back to top button