לפיד: קומבינת הצוללות וכלי השיט היא כתם על בטחון והנהגת …
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/1485227908557852674/pu/img/BhNrFEHStt4S7q4O.jpg?w=708&ssl=1)
קומבינת הצוללות וכלי השיט היא כתם על בטחון והנהגת המדינה. זוהי פרשת השחיתות הבטחונית החמורה בתולדות המדינה. לפני חמש שנים הבטחתי שתוקם ועדת חקירה ממלכתית. למרות כל הלחצים וההתנגדות – היום קיימנו את ההבטחה. הגיע הזמן לחקור ולתת תשובות למערכת הבטחון, לחיל הים, לחיילי צה״ל ומפקדיו. https://t.co/8OdLgEFWXc
קומבינת הצוללות וכלי השיט היא כתם על בטחון והנהגת המדינה. זוהי פרשת השחיתות הבטחונית החמורה בתולדות המדינה. לפני חמש שנים הבטחתי שתוקם ועדת חקירה ממלכתית. למרות כל הלחצים וההתנגדות – היום קיימנו את ההבטחה. הגיע הזמן לחקור ולתת תשובות למערכת הבטחון, לחיל הים, לחיילי צה״ל ומפקדיו. pic.twitter.com/8OdLgEFWXc
— יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 (@yairlapid) January 23, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.