בריאותמבזקים

מתרחב מערך הבדיקות המפוקחות המדווחות למשרד הבריאות בחברה הערבית

בצל התפשטות האומיקרון ולאור הביקוש, סופיה ישראל, חלוצת הבדיקות המהירות בארץ, השיקה השבוע בחברה הערבית מתחמי בדיקה מהירים לביצוע בדיקות קורונה ללא הזמנת תור מראש. המתחמים מציעים בדיקות אנטיגן מוסדיות ומפוקחות וכן בדיקות PCR לפני טיסה וכבר פועלים בערים ומועצות ערביות מרכזיות כמו שפרעם, כפר קאסם ובענה באישור משרד הבריאות ובשיתוף מוקדי רפואה מקומיים.

בכוונת סופיה ישראל מקבוצת רימיפארם להמשיך ולהרחיב את הפריסה בחברה הערבית על מנת לאפשר את המשך שיגרת החיים לצד הקורונה. הודות לטכנולוגיה של סופיה המאפשרת לכל מכשיר מתקדם לבצע כ-100 בדיקות מהירות ומפוקחות בשעה ללא תלות במעבדה או שינוע דגימות, הכל מתנהל, עם המתנה קצרה ותורים סבירים.

שגיא יניב מנהל שיווק ומכירות בסופיה ישראל מקבוצת רימיפארם אמר כי: "נערכנו היטב לגל האומיקרון והבדיקות מתבצעות אצלנו באופן רגוע בלי הזמנת תור מראש. אנחנו נמשיך בפריסת מתחמי הבדיקה המהירים במיקומים רבים בחברה הערבית ומאתרים בימים אלו שותפים נוספים, כדי להמשיך ולנרמל את החיים לצד הקורונה, לטובת יציאה מבידוד, תו ירוק, טיסה לחו"ל או שקט נפשי".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

המתחמים בחברה הערבית מציעים את כל מגוון הבדיקות הנדרשות כיום בישראל ומצטרפים לעמדות ומתחמי בדיקה רבים אחרים שמפעילה סופיה ישראל מקבוצת רימיפארם ברחבי הארץ, בסניפי גוד פארם ובמרכזי ביג. במתחמים ניתן לבצע בדיקת אנטיגן מוסדית ומפוקחת עם תשובה מהירה תוך דקות שמזהה אומיקרון לשחרור מבידוד, בדיקות מהירות לתו ירוק או טיסה ליעד המאפשר אנטיגן וכן בדיקות PCR לטיסה לחו"ל. כל הבדיקות מדווחות ישירות למשרד הבריאות ומשם לקופות החולים ומתבצעות בהגעה רגלית וחלקן גם בדרייב אין.

סופיה היא בדיקת האנטיגן המוסדית הראשונה בעולם שאושרה על ידי ה – FDA ומשרד הבריאות והפכה למפוקחת עוד בראשית המגיפה. מאז בוצעו בעזרתה מאות אלפי בדיקות אנטיגן מפוקחות בארץ ומאות מיליוני בדיקות מהירות בעולם. מדובר בטכנולוגיה ניידת ופורצת דרך אשר פותחה על ידי תאגיד קווידל (Quidel) האמריקאי אחת מחברות הציוד הרפואי הגדולות בעולם המיוצגת בישראל על ידי חברת רימיפארם.

צילום: סופיה ישראל
צילום: סופיה ישראל

Back to top button