חדשות הארץמבזקים

הנשיא הרצוג נפגש עם נציגי ועד משפחות הרוגי אסון מירון: "יפעל ככל יכולתו לסייע במציאת פתרונות"

נשיא המדינה יצחק הרצוג קיים אתמול (שלישי) פגישה עם נציגי ועד משפחות הרוגי אסון מירון. הפגישה, נערכה בהשתתפות ח"כ אפרת רייטן המלווה את המשפחות ומגבשת הצעת חוק לפיצוי נפגעי אסונות לאומיים ונציגי המשפחות: שי צרפתי ששכל את אביו, הרב משה צרפתי ז"ל, בועז סטרוסקובסקי ששכל את בנו, יעקב אלחנן סטרוקובסקי ז"ל, ישעיהו פוגל ששכל את בנו, ידידיה פוגל ז"ל, סיגלית חברוני ששכלה את בנה, יהונתן חברוני ז"ל ומירב צדיק ששכלה את בעלה אריאל צדיק ז"ל.

נציגי הוועד העלו בפני הנשיא את האתגרים הרבים שהמשפחות עומדות בפניהם לאחר אובדן יקיריהם.

מלשכת הנשיא נמסר: "נשיא המדינה הקשיב בקשב רב לכאב ולקושי היומיומי עמם מתמודדות המשפחות וביקש להשתתף בצערן הכבד. עוד הדגיש הנשיא בשיחתם כי יפעל ככל יכולתו לסייע במציאת פתרונות לאתגרים אותן העלו נציגי המשפחות בשיחה. הנשיא הדגיש כי מדובר בטרגדיה ובפצע שעדיין לא הגליד, וכי הוא מקווה שהחלל שפער אסון מירון בלב העם בישראל כולו יגיע לידי איחוי, ריפוי והפקת לקחים לאומית."

קראו גם:  פצועה אנוש ושניים קשה ובינוני בתאונת דרכים קשה בכביש 5

ח"כ אפרת רייטן (העבודה) אמרה בפגישה: "מודה לכבוד נשיא המדינה על הפגישה המרגשת עם נציגי משפחות הרוגי אסון מירון ועל דבריו החמים. כנציגת כנסת ישראל הבטחתי למשפחות היקרות מהיום הראשון שלא אשקוט ולא אעזוב אותן עד אשר המדינה תסייע להן בתקופת האבל הקשה ואעשה כל שביכולתי לקדם בכל דרך אפשרית, הקלה לייסורי האובדן. נמשיך לפעול בחקיקה ובממשלה לפיצוי מוסרי וראוי לאסון לאומי שמדינת ישראל לא ידעה כמותו."

צילום: דוברות בית הנשיא

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן