מבזקיםצבא וביטחון

האלוף ערן ניב ייכנס לתפקידו כראש אגף התקשוב וההגנה בסב״ר

 טקס הענקת דרגות לתת אלוף ערן ניב, נערך הערב (ראשון) בבית בן-גוריון, במחנה רבין (הקריה). הטקס התקיים בראשות שר הביטחון, מר בני גנץ, ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי, ובהשתתפות מפקדים נוספים ומשפחת האלוף. תת-אלוף ערן ניב הועלה לדרגת אלוף והוא עתיד להיכנס השבוע לתפקיד ראש אגף התקשוב וההגנה בסב״ר.

צילום: אריאל חרמוני

מדברי שר הביטחון, מר בני גנץ: “אגף התקשוב והיכולות שלו הפכו בשנים האחרונות לחלק משמעותי מבניין הכוח של צה”ל, והאגף הופך מיום ליום למתקדם ורלוונטי יותר. כל זאת בהובלת האלוף ליאור כרמלי, שמסיים קריירה ארוכה, עם תרומה גדולה למדינת ישראל שעל רובה אי אפשר יהיה לספר. אני מאחל גם לך, האלוף הנכנס, ערן ניב, בהצלחה רבה בתפקיד, ובטוח שההיכרות שלך עם המטה, השדה והיכולות שצברת לאורך השנים, יסייעו לך ולאגף התקשוב להמשיך ולצעוד קדימה”.

קראו גם:  יותר מ- 2,600 דו"חות נרשמו במהלך השבוע לנהגים ברחבי הארץ
צילום: אריאל חרמוני

מדברי ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי: ״ממד הדיגיטל והסייבר הוא סוג של מפץ. אנו נמצאים בתוכו כבר עשור אך עדיין מעטים מבינים לעומק את מה הוא מהווה כבר עכשיו ואת הפוטנציאל הגלום בו. אגף התקשוב בונה את העולם שלנו. בזכות ממד הדיגיטל המ״מ בגולני, הטייס, המש״ט ואיש התקשוב כולם יחד, יתפקדו וילחמו טוב יותר. באגף יש אנשים מעולים והחוכמה היא לנצל ולרתום את הכוחות הבלתי רגילים הללו. הדרך עוד ארוכה. סומך עלייך ערן״.

צילום: אריאל חרמוני

מדברי ראש אגף התקשוב וההגנה בסב״ר הנכנס, אלוף ערן ניב: ״בתפקידי כמפקד בית הספר לקצינים חשבתי רבות על זהות ודרגות. על התשובה שאדם עונה לשאלה ׳מי אני?׳, כשהוא מקבל את הדרגה, על היכולת ליצור הר נישא ורם בתוך השגרה, היכולת לכרוך את זהותך, רצונותיך ושאיפותיך עם משהו גדול בהרבה. זה מרגש, מאתגר וממריץ להוכיח את עצמך כל פעם מחדש. לתרום לאותו דבר גדול שאנו קוראים לו בטחון מדינת ישראל ולהודות למפקדים שבוטחים בנו. במעמד זה אביע את אהבתי והערכתי למשפחתי שנושאים את כובד האחריות בדיוק כמוני ולאורך השנים אני מרגיש שאנחנו ביחד באותה הנשימה. תודה לכולם ובהצלחה לכולנו״.

קראו גם:  נער בן 15 הוכש ע"י נחש בבנימין, מצבו קל
צילום: אריאל חרמוני

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן