מבזקיםמשפטי/פלילי

צפו בתיעוד: נכנס לרכב, דורס את הנהג ונמלט לכפר ערבי

נהג רכב ישראלי עצר את רכבו בכביש 90 סמוך לבתי עסק וכשירד, לאחר שהשאיר אותו מונע קפץ פנימה ערבי, דרס אותו ונמלט לכפר הערבי הסמוך.

היום (שישי) מעט לאחר השעה 15:00 נגנב רכב ישראלי עם נגרר ועליו ארבעה אופנועים באזור העיירה הפלסטינית עוג'א א תחתא שעל כביש 90, צפונית ליריחו.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בתיעוד שהופץ היום ברשתות החברתיות נראה הרכב עומד ליד מתחם בתי עסק, כשהוא כל הנראה מונע ללא נהג ובתוך הרכב נמצא בחור צעיר. ערבי שהבחין כי הרכב מונע ללא נהג, נכנס אל תוך הרכב והחל בנסיעה בשעה שבעל הרכב עומד ממול ומנסה לחסום ממנו להמשיך בנסיעה.

החשוד, דורס את הנהג וממשיך בנסיעה לעבר הכפר. ברגע שהבחין החשוד כי ברכב נמצא הבחור, הוא עצר הוריד אותו בצד הדרך והמשיך אל תוך הכפר.

למקום הוזעק אמבולנס של מד"א בכדי להעניק טיפול לנהג הרכב שנדרס.

יש לציין כי אילולא הרכב היה מונע יתכן מאוד שכל זה היה נמנע. גם אם נמצא אדם ברכב יש להימנע מלהשאיר רכב מונע ללא נהג ומבלי שהדלתות אינן נעולות, במיוחד באזורים המועדים יותר לפורענות.

הוגשה תלונה במשטרה ונפתחה חקירה.


צילום: עמאר אסדי, הופץ ברשתות החברתיות

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!