חדשות הארץמבזקים

אופקים: תינוקת בת חצי שנה ננעלה בשגגה ברכב וחולצה בידי מתנדבי 'ידידים'

קריאה התקבלה היום (שישי) במוקד ארגון "ידידים', אודות תינוקת כבת חצי שנה, שננעלה בשגגה ברכב לעיני אביה ברחוב מישור הגפן באופקים. מתנדבי סניף העיר של הארגון נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד שברשותם חילצו את התינוקת בשלום מבלי לגרום נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

ישראל האס מספר: "הקריאה תפסה אותי באמצע ההכנות לשבת. עזבתי הכל ויצאתי למקום, כשבדרך מצטרפים אליי הכוננים האחרים. התברר שהאבא יצא להוציא את הילד השני מהגן, והשאיר את התינוקת ברכב. הרכב היה מונע וככל הנראה הופעלה נעילה אוטומטית. במהלך ניסיונות הפתיחה נתקלנו בקושי לתמרן עם מוט הפתיחה, אך בזכות העובדה שהרכב היה מונע יכולנו לפתוח את החלון על ידי לחיצה על הכפתור באמצעות מוט הפתיחה. אין תחושה יותר טובה מזו כשאתה רואה את ההורים נרגשים ומודים לך בכל אירוע כזה מחדש. פשוט גאווה להיות חלק מהארגון. לא ייאמן כמה שהארגון הזה זמין ועוזר לכולם. אני מקדיש את מעשה החסד לרפואת אייר רבקה בת מרגלית שזקוקה לרחמי שמיים מרובים".

צילום: 'ידידים'

ב'ידידים' שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את מפתח הרכב ושלא לתת אותו לילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד 'ידידים' במספר 1230 ללא כוכבית.

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!