מבזקיםפוליטי / מדיני

התנועה לאיכות השלטון: "הרגע לו חיכינו מתממש ובא"

התנועה לאיכות השלטון והפורום הביטחוני, יצאו לפני זמן קצר (שישי) בהודעה בה הם מברכים על הדיווח של כתב חדשות 12, עמית סגל, לפיו ניתן אור ירוק להעביר בישיבת הממשלה את הצעת המחליטים להקמת ועדת חקירה ממלכתית בפרשת הצוללות וכלי השיט.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מהתנועה לאיכות השלטון נמסר: ״אחרי 3 שנים של קידום המאבק הציבורי בנושא – באמצעות בג״ץ, מחאה וסבב פגישות עם השרים – הרגע לו חיכינו מתממש ובא. אנו מברכים על ההסכמות לקדם את ועדת החקירה, שתחקור את פרשת השחיתות הביטחונית החמורה בתולדות המדינה. פרשה שפגעה עמוקות בביטחון הלאומי ובקודש הקודשים של המדינה. מחאת האלופים תתקיים מחר בערב במרכז שוסטר כמתוכנן – לא נוריד את הרגל מהגז עד שההצעה תעבור בממשלה, הוועדה תוקם ונוכל לשוב לישון בשקט."

בנוסף, מסרה התנועה: ״מנדט ועדת החקירה חייב לכלול את כל שמונה פרשות המשנה – ובהן פרשת אישור מכירת צוללות מתקדמות למצרים מאחורי גבה של מערכת הביטחון, כמו אישור קניית צוללות נוספות וספינות מגן כאשר ברקע להחלטות אלה מרחפת עננה כבדה של ניגודי עניינים. זה הזמן לסלק את עננת השחיתות הרובצת מעל קודש הקודשים של הביטחון הלאומי של מדינת ישראל״.

צילום: באדיבות התנועה לאיכות השלטון

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!