חדשות הארץמבזקים

שדרות: תינוק בן שנה וחצי ננעל בשגגה ברכב לעיני הוריו וחולץ בשלום

קריאה התקבלה אמש (חמישי) במוקד ארגון ‘ידידים’, אודות תינוק כבן שנה וחצי שננעל בשגגה ברכב לעיני הוריו ברחוב סחלב בעיר שדרות. מתנדבי סניף העיר של הארגון הגיעו במהירות למקום ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו את התינוק תוך זמן בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

שמואל, אחד מכונני הארגון שהגיע לחלץ סיפר: “הייתי בקרבת מקום לכתובת האירוע. הגעתי מהר ויחד עם שאר הכוננים פתחנו במהירות את הרכב וחילצנו את התינוק. המשפחה הודתה מאוד. זו תחושה מעולה. רק השבוע נערכה הדרכה לחילוץ מרכב נעול, ואני שמח לראות את כמות המתנדבים שיוצאים לתת מענה.”

צילום: ‘ידידים’

ב’ידידים’ שבים וקוראים להורים לשאת עמם את מפתח הרכב תמיד • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ‘ידידים’ במספר 1230 ללא כוכבית.

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!