חדשות הארץמבזקים

הפרות הסדר בידי הבדואים בנגב: יידויי אבנים וניפוץ שמשות הניידות, שוטר נפצע קל

הפרות הסדר ביישובים שגב שלום ותל שבע בנגד נמשכו גם הלילה (שישי). מספר נהגים דיווחו למשטרת ישראל כי רכבם ניזוק בעקבות יידויי אבנים, כמו כן, התקבל דיווח דומה ממאבטח שעשה דרכו למקום אך הספיק לתפוס מחסה בנקודת שיטור באזור, מאוחר יותר, רכבו הוצת בידי הפורעים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בנוסף, דיווח בדבר יידויי אבנים בכביש 80 בסמוך לבסיס נבטים, כאשר הגיעו לזירה שוטרים מתחנת ערד, שמשות הניידות נופצו בידי הפורעים, שוטר נפצע באורח קל ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים. כמו כן, מספר אירועי הצתות צמיגים בכבישים 25 ו-80 התווספו למניין ההתפרעויות. חקירות משטרה נפתחו עקב האירועים.

העצורים מהפרת הסדר האלימה אמש במחלף מולדה, יובאו היום בפני בית המשפט.

מהמשטרה נמסר: “משטרת ישראל פועלת בכוחות מוגברים גם במהלך סוף השבוע. אנו פונים לציבור להתקשר למוקד 100 בכל מקרה מעורר חשש ובסמוך לקרות האירוע. לא נאפשר כל מחאה אלימה ונפעל למיצוי הדין כנגד מפרי הסדר.”


צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!