בריאותמבזקים

מגן דוד אדום יפעיל מאות עמדות בדיקות מהירות ברחבי הארץ

לאור הביקוש הרב ובשל העלייה במספר המאומתים, מרחיב מגן דוד אדום את מערך הבדיקות המהירות (אנטיגן) ויפעיל במקומות סגורים ומותאמים למזג האוויר החורפי הצפוי, מאות עמדות לרווחת הציבור ברחבי הארץ, גם בסוף השבוע הקרוב. הציבור מוזמן להגיע לאחת ממאות העמדות הפזורות ברחבי הארץ ולבצע את הבדיקה המהירה על מנת לשוב להמשיך בשגרה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

הבדיקות מספקות תשובה בתוך כרבע שעה ומאפשרות ניפוק תו ירוק של משרד הבריאות למשך 24 שעות.. הבדיקות ללא עלות עבור מי שנחשף לחולה מאומת או נדרש לצאת מבידוד ועבור ילדים בגילאי 3-12 שנבדקים עבור תו ירוק. ניתן למצוא את פירוט המקומות ושעות הפעילות של מתחמי הבדיקות המהירות של מד"א באתר מד"א: https://www.mdais.org/101/Location-speed-tests.

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "לאור העלייה בתחלואה בגל החמישי של נגיף האומיקרון, מרחיב מד"א את הפעילות ומעמיד לרשות הציבור מאות עמדות ברחבי הארץ גם במהלך סוף השבוע. אנו פועלים על מנת להיאבק בנגיף ולאפשר לאזרחי ישראל להמשיך בחיי שגרה, בצל הקורונה".

צילום: דוברות מד"א

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!