מבזקיםמשפטי/פלילי

כתב אישום הוגש בגין ניסיון רצח של בעל פאב ברמת גן

פרקליטות מחוז ת”א הגישה הבוקר (חמישי) לבית המשפט המחוזי בעיר, כתב אישום נגד אונור קלש (24) וריצ’רד טוט (23) בין היתר בגין ניסיון רצח ועבירות בנשק, זאת לאחר שירו לכיוונו של בעל פאב ברמת גן. הפגיעה בקרבן נמנעה הודות לתושייתה של אישה שנכחה במקום והדפה אותו בזמן הירי.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש על ידי עו”ד ארז ריכטנברג ואיהב נופל, במהלך אוגוסט האחרון הגיע קלש עם חברו לפאב ברמת גן, וביקש לשוחח עם אחת העובדות במקום, שבעברה הייתה בת זוגו. בעלי המקום מנעו ממנו לעשות כך, לאור האמור איים קלש על אחד מהבעלים שישרוף אותו ואת הפאב. בסמוך לאירוע ומתוך כוונה להמית את אחד מבעלי המקום, הצטייד קלש באקדח וכשעתיים לאחר מכן הגיע עם טוט ועם שניים נוספים לאזור בו נמצא הפאב. בעוד טוט חולף על פני המקום וממתין בסמוך לפאב, יצא קלש מהרכב, נעמד בכניסה לפאב וירה לכיוונו של הבעלים. אחת הנוכחות במקום הדפה את קלש וממנה ממנו לפגוע בבעלים. מיד לאחר מכן נמלטו הנאשמים בריצה אל הרכב ונסעו מהמקום.

בבקשת המעצר עד תום ההליכים ציינו עו”ד ריכטנברג ונופל: “… הגעתם לפאב מתוך כוונה לרצוח את אחד מבעליו, וניסיונם להוציא את התכנית אל הפועל, ניסיון שסוכל רק בשל תושייתה של אישה שנכחה במקום, מלמדים על מסוכנותם הרבה של המשיבים ועל כך שחיי אדם חשובים בעיניהם כקליפת השום”.

לקלש וטוט יוחסו עבירות קשירת קשר לביצוע פשע (רצח) וניסיון רצח. בנוסף לקלש יוחסו עבירות של הפרת הוראה חוקית, לאחר שהפר מעצר בית לילי ועבירות בנשק – נשיאה, ואילו לטוט יוחסו גם עבירות התחזות כאדם אחר והפרעה לשוטר בשעת מילוי תפקידו לאחר שהזדהה בפני שוטר בפרטיו של אחיו.

אילוסטרציה. קרדיט: freepik

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!