מבזקיםמשפטי/פלילי

המשטרה עצרה שני חשודים בגניבת פאות מבית עסק בירושלים

משטרת ישראל עצרה אמש (רביעי) בתום מרדף, שני חשודים בהתפרצות שארעה לאחרונה לבית עסק בירושלים וגניבת פאות בשווי מאות אלפי שקלים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

בלשי תחנת לב הבירה שביצעו אתמול פעילות במרכז הארץ אחר החשודים במעשה ההתפרצות, איתרו את החשודים שהחלו נמלטים תוך מעבר על חוקי התעבורה ובסיוע כוחות משטרה נוספים ממחוז מרכז, נעצרו החשודים והועברו לחקירה במחוז ירושלים. לפני זמן קצר האריך בית המשפט לבקשת המשטרה את מעצרם בשישה ימים, עד ליום שלישי הקרוב.

בתחילת החודש התקבלה תלונה על אודות התפרצות לבית עסק לממכר פאות בירושלים. חקירה שהחלה בעקבות כך, הובילה לזיהוי החשודים, תושבי הצפון והמרכז בשנות ה-40 לחייהם, ובוצעו פעולות לאיתורם.

אתמול, כאמור, פעלו בלשי המשטרה ממחוז ירושלים במרכז הארץ אחר השניים וכשהבחינו החשודים בהם, החלו נמלטים תוך נסיעה פרועה וכוחות משטרה נוספים נקראו לסייע במרדף אחריהם עד שאלו נעצרו על ידי השוטרים וכאמור הועברו לחקירה בתחנת המשטרה בירושלים.

צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!