מבזקיםמשפטי/פלילי

רצח יעקב כהן בת”א: חשוד בן 19 נלכד ע”י המשטרה במלונית ברמת הגולן

חקירה מאומצת של היחידה ללחימה בפשיעה של מרחב יפתח במחוז ת”א, הובילה לפענוח רצח יעקב כהן בן 61 ברחוב עין הקורא בשכונת נווה שאנן. דבר הרצח נחשף לאחר שהתקבל קבלת דיווח על היעדרותו של כהן, אשר לא הגיע למקום עבודתו. שוטרי מרחב יפתח הגיעו אל הדירה ברחוב, פרצו פנימה בסיוע לוחמי אש והבחינו בגופתו של הגבר מוטלת בדירה כשעל גופו סימני דקירה רבים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

ממצאי הזירה הצביעו על סימני מאבק ועל רצח שבוצע באופן אכזרי וברוטלי. שעות ספורות מפתיחת החקירה הצליחו חוקרי היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב יפתח להצביע על זהותו של חשוד בביצוע המעשים, אשר לו היכרות מוקדמת עם המנוח.

כוחות בילוש של היחידה פשטו על מלונית ברמת הגולן, שם עצרו את החשוד, תושב חולון בן 19, שהסתתר במקום. החשוד הועבר לחקירה במרחב יפתח בסיומה נכלא ומעצרו הוארך מעת לעת בבית המשפט.

היום (חמישי), עם סיום חקירת המשטרה, תוגש בעניינו של החשוד הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!