מבזקיםמשפטי/פלילי

שלושה תושבי חיפה מואשמים בגידול סמים מסוכנים והחזקת תערובת נפץ

כתב אישום הוגש היום (חמישי) כנגד שלושה תושבי חיפה בגין גידול סמים מסוכנים והחזקת תערובת נפץ פירוטכנית במשקל של למעלה משלושה ק”ג בדירה בחיפה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

ראשיתה של החקירה ב- 28 בדצמבר כאשר בפעילות יזומה של בלשי היחידה המרכזית (ימ”ר) במחוז חוף נערך חיפוש בדירה בחיפה במסגרתו חשפו השוטרים מעבדה לגידול סמים מסוכנים ובה 79 שתילים של סם מסוכן מסוג קנבוס במשקל של כ 22 ק”ג וכן ציוד המשמש לגידול וסמים כגון מאווררים, מכלי מים, ציוד חשמלי, חומרי דישון, עשרות אדניות ועוד. בעליית הגג שבדירה נתפסה תערובת נפץ פירוטכנית במשקל של למעלה משלושה ק”ג.

בתום החיפוש עצרו השוטרים שלושה תושבי חיפה (33,26,26) ושני תושבי ג’דיידה מכר (26,19) בחשד לגידול הסמים והחזקת חומר הנפץ וכלל הממצאים הועברו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי והחבלה של משטרת ישראל.

לבקשת המשטרה, מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת והבוקר הגישה שלוחת תביעות חיפה של משטרת ישראל כתב אישום בבית משפט השלום בחיפה כנגד שלושה תושבי העיר בעבירות של גידול סמים מסוכנים, החזקת סמים, טיפול בלתי זהיר בחומר נפץ, פעולה בחומר נפץ ללא היתר ועוד וכן בקשה למעצרם עד תום ההליכים.


צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!