בריאותמבזקים

ביה"ח סורוקה: 18 חולים קשה מאושפזים במחלקות הקורונה

במחלקות הקורונה וביחידה לטיפול נמרץ קורונה בבית החולים סורוקה בבאר שבע מאושפזים כעת (חמישי) 37 מטופלים, מתוכם 18 במצב קשה. בתוך כך, השבוע שוחררה מהיחידה לטיפול נמרץ פנימי בסורוקה קטיה לאונטייב בת ה 38, שאושפזה ביחידה לטיפול נמרץ קורונה לפני כחמישה חודשים במצב קריטי, מתוכם היתה מחוברת למכונת האקמו במשך כשלושה חודשים. קטיה הודתה לצוות הרפואי שהציל את חייה לפני שיצאה לשיקום.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

ד״ר אורי גלנטה, רופא בכיר ביחידה לטיפול נמרץ פנימי בסורוקה ומנהל השירות לאקמו ולכשל נשימתי בביה״ח, אמר: ״חולי הקורונה בגלים הקודמים היו חולים קשים מאד, שסבלו מפגיעה ריאתית קשה ביותר. הקשים שביניהם חוברו למכונת האקמו, חלקם לעתים למשך שבועות ארוכים. הפגיעה הריאתית מקורונה הינה פגיעה קשה שאינה מאפשרת חיים. הודות לעבודה המסורה של הצוותים ושימוש בטכניקות ובטכנולוגיות מתקדמות אנחנו מצליחים להציל אחוז משמעותי גם מהחולים הקשים ביותר. טיפול בחולים אלה אורך זמן רב עם השלכות משמעותיות על מצבו הגופני והנפשי של החולה ושל משפחתו״.

מבית החולים סורוקה נמסר כי "בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולמען שמירה על בריאות המטופלים, המבקרים והעובדים, אנו מאפשרים כניסת מבקר אחד בלבד למטופל, ומבקשים להימנע מכניסות ומביקורים שאינם הכרחיים. אנו נוקטים בכל אמצעי המיגון הנדרשים לשמירת בטיחות המטופלים והעובדים ומגבירים את אמצעי האכיפה."

טניה לאונטייב עם הצוות ביחידה לטיפול נמרץ פנימי בסורוקה.
צילום: דינה פרנקל, סורוקה

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!