מבזקיםמשפטי/פלילי

המשטרה: זה החשוד בביצוע עבירות מין בקטינות בשדרות, קוראים לנפגעות נוספות להגיש תלונה

משטרת ישראל חוקרת חשד לעבירות מין של תושב העיר שדרות נגד קטינות בנות 14-17, וקוראת למתלוננות נוספות שנפגעו על ידי החשוד ליצור קשר עם המשטרה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

תחילתה של חקירת המשטרה בראשית השבוע, בעקבות תלונה שהתקבלה במשטרת שדרות על ידי קטינה ואביה, לפיה תושב העיר שדרות העונה לשם יחיאל אברמוב כבן 21, נכנס לתחום המוסד החינוכי בה לומדת הקטינה, שם על פי החשד ביצע בה עבירות של הטרדה מינית ומעשה מגונה. חוקרי המשטרה איתרו את החשוד ועצרו אותו לחקירה, שלאחריה הוא הובא בפני בית משפט השלום שהורה לקיים הדיונים בדלתיים סגורות, והאריך את מעצרו של החשוד.

עם התקדמות חקירת המשטרה, הגיעו לאורך הימים החולפים אל תחנת המשטרה שלוש קטינות נוספות, שהגישו גם הן תלונותיהן נגד החשוד, לפיהן ביצע גם בהן עבירות של הטרדה מינית ומעשה מגונה לאורך השנה החולפת.

מעדותה של אחת הקטינות אף עולה חשד לעבירה של ניסיון בעילה שלא בהסכמה חופשית שביצע בה במקלט בעיר אליו הוביל אותה.

בדיון שנערך לפני זמן קצר (חמישי) בבימ”ש השלום, נעתר בית המשפט לבקשת המשטרה, והתיר לפרסם את פרטי זהותו של החשוד העונה לשם יחיאל אברמוב, וכן את פרטי החקירה, וזאת במטרה להגיע למתלוננות נוספות שנפלו קורבן למעשיו. כמו כן מעצרו של החשוד הוארך עד ל- 17 בינואר.

המשטרה קוראת למי שחושב\ת שנפגעו ממעשיו של החשוד, להגיש תלונה בהקדם בתחנת המשטרה בשדרות או בתחנת המשטרה הקרובה.

אילוסטרציה. קרדיט: freeimages

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!