מבזקיםמשפטי/פלילי

“ירה לפחות תשע יריות ממרחק קצר”: שני תושבי חיפה מואשמים ברצח מהראן מוגרבי

פרקליטות מחוז חיפה הגישה היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בחיפה כתב אישום נגד אחמד אל דחל (26) וסאמר חפאג’ה (33) בגין רצח מהראן מוגרבי מחיפה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

על פי כתב האישום שהגישו עו”ד חאלד חכרוש ועו”ד צחי נמירובסקי, בין הנאשם אל דחל ולמנוח התגלע סכסוך. אל דחל סבר שהמנוח דקר אותו והחליט עם חפאג’ה לירות על המנוח ולגרום למותו. על מנת להוציא את ההחלטה מן הכוח אל הפועל פנו הנאשמים לאחר וביקשו ממנו להעביר להם אקדח אותו החזיקו בצוותא חדא בבניין המגורים של האחר.

בהמשך לבקשת הנאשמים, יצא האחר מביתו, רכוב על אופניים חשמליים כשהוא נושא ומוביל את האקדח, מסר את האקדח לנאשמים והמשיך ברכיבה. בסמוך לכך, יצא המנוח מסמטה הסמוכה לביתו, לרחוב כשהוא רוכב על אופניים חשמליים, והחל לרכוב אחרי האחר, אשר רכב אף הוא באותו מקום. באותו הזמן או בסמוך לכך, נסעו הנאשמים ברכבם הבחינו במנוח שרכב על האופניים, פגעו בו באמצעות הרכב והפילו אותו מהאופניים, חפאג’ה ירד מהרכב ירה לעבר המנוח לפחות תשע יריות, ממרחק קצר, בכוונה לגרום למותו והנאשמים נמלטו מהמקום. האחר אשר היה בקרבת מקום וצפה במתרחש נמלט לביתו. המנוח הובהל למרכז הרפואי רמב”ם, ושם נקבע מותו.

כתב האישום מייחס לנאשמים עבירה של רצח בנסיבות מחמירות והחזקה, נשיאה והובלת נשק.

ארכיון. צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!