מבזקיםמשפטי/פלילי

“דקרו אותו בראשו בפניו ובגופו”: חמישה תושבי המרכז מואשמים בתקיפה אכזרית בשפיים

פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי מרכז כתב אישום כנגד עמרי זוארץ (31), גל זוארץ (28), אסי מסיקה (50), חיים תורג’מן (23) ואליק בן (36) בגין קשירת קשר לביצוע פשע, חבלה בכוונה מחמירה, חבלה במזיד ברכב, והפרת הוראה חוקית בעקבות אירוע התקיפה האלימה שביצעו באזור שפיים בחודש שעבר. החמישה נאשמים כי תכננו מבעוד מועד לתקוף את המתלוננים על רקע סכסוך, ניהלו אחריהם מרדף, דרסו אותם ותקפו אותם באלימות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו”ד מיטל אילן, הנאשמים קשרו קשר לפגוע בשלושת המתלוננים על רקע סכסוך קודם. בתשיעי בדצמבר יצאו המתלוננים לטיול כשהם רכובים על שני טרקטורונים ואופנוע בסמוך לשטח הפתוח שבין היישובים ארסוף ושפיים. הנאשמים הגיעו למקום מבעוד מועד בשלוש מכוניות, ביחד עם אחרים שזהותם אינה ידועה. משהבחינו המתלוננים בכלי הרכב ובהם הנאשמים שועטים לכיוונם, החלו במנוסה מהמקום, שניים מהם באמצעות כלי רכב ואילו השלישי בריצה. הנאשמים החלו במרדף אחר המתלוננים, תוך נהיגה פרועה ובמטרה להשיגם. משהתקרבו חלק מהנאשמים לאחד המתלוננים, ניגחו את גופו עם הרכב ודרסו אותו. לאחר מכן ירדו מן הרכב, הכו את המתלונן בכל חלקי גופו, ודקרו אותו בראשו, בפניו, ובגופו באמצעות חפץ חד. לאחר מכן הותירו אותו בשטח ונמלטו מהמקום.

במקביל החלו נאשמים אחרים במרדף אחר מתלונן נוסף תוך שהם נוסעים במהירות ונגד כיוון התנועה, והתנגשו במכוון בטרקטורון בו נהג. לאחר שנפגע, הצליח המתלונן לברוח, אז נטשו הנאשמים את הרכב עימו פגעו במתלונן ונאספו ע”י רכב אחר.

נוסף על האמור, במועד הרלוונטי לכתב האישום, הנאשם אליק בן שהה בתנאים מגבילים שנקבעו בבית משפט השלום בפתח תקוה. במסגרתם, בין היתר, היה עליו לשהות במעצר בית והותרו לו שעות התאווררות מדי יום בליווי ובפיקוח. בגין זאת בן מואשם גם בעבירה של הפרת הוראה חוקית.

במקביל לכתב האישום הוגשה כנגד חמשת הנאשמים גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים בה הדגישה הפרקליטות כי: “מעשיהם של המשיבים המתוארים בכתב האישום, מתארים אלימות חמורה משוללת כל רסן, ללא כל מורא מהחוק…”

ארכיון. צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!