בריאותמבזקים

חניכי המכינות מתגייסים לסייע במערך בדיקות הקורונה

עם התפשטות נגיף האומיקרון, והעלייה המשמעותית בתחלואה, מד”א פנו למועצת המכינות הקדם צבאיות שיסייעו להם לעבות את מערך בדיקות הקורונה, במטרה לקצר את התורים הארוכים ואת משך זמני הבדיקות. מועצת המכינות נרתמה למאבק הלאומי, והחל מהשבוע שעבר חניכי 57 המכינות הקדם צבאיות לוקחים חלק ממערך הבדיקות.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

דני זמיר, מנכ”ל מועצת המכינות: “לכבוד הוא לנו להתנדב תמיד לסיוע בשעת חירום לאומית. המכינות הקדם צבאיות הם גם כח מילואים נוסף למדינת ישראל שיכול לסייע באופן משמעותי לעורף של מדינת ישראל.  כמו בסבבים הקודמים, חניכי וחניכות המכינות יעצרו את סדר היום ויסייעו למאמץ הכולל עד שניתן יהיה לשוב לשגרה.”

אלי בין, מנכ”ל מד”א: “אני מודה על התגייסותם של חניכי המכינות למערך בדיקות הקורונה. זוהי תוספת משמעותית של כוח אדם איכותי שמסייע למד”א לתפעל באופן היעיל ביותר את עמדות הבדיקות תחת העומס שנוצר – למען בריאותם של תושבי מדינת ישראל”.

צילום: דוברות מד”א
צילום: דוברות מד”א
צילום: דוברות מד”א

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!