חדשות הארץמבזקים

המאבק על חומש עולה מדרגה: הרב דרוקמן קורא להצטרף למחאה

גדול רבני הציונות הדתית ויו"ר מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא, יוצא היום (שלישי) בקריאה חד משמעית לבני הציונות הדתית להצטרף למאבק על חומש ולהפגנת הענק הצפויה ביום חמישי הקרוב. לראשונה מזה שנים רבות קורא הרב לציבור לצאת להפגנת מחאה.

במכתב נוקב שהוציא הערב בנושא כתב בחריפות: "בישיבה בחומש לומדים בגבורה בשמחה ובתנאים קשים טובי בנינו. המחשבה להרוס חלילה את הישיבה לאחר הרצח הנורא של יהודה דימנטמן הי״ד דוקרת את הלב, מכאיבה עד מאוד ומהווה פרס לטרור. לא יעלה על הדעת לפגוע בישיבה בחומש. אני קורא לציבור להשתתף במחאה כנגד הפגיעה בישיבה בחומש ולסייע ביד אנשי חומש היקרים בפעילותם המבורכת".

בתוך כך, הבוקר יצאה אלמנתו של יהודה דימנטמן בקריאה מאוהל המחאה של ההתיישבות מול משרד ראש הממשלה לציבור: "להגיע בהמוניו בערב ה-30 ליהודה, למחות מול משרד ראש הממשלה ולדרוש שלא להרוס את ישיבת חומש".

קראו גם:  עשרות כתבי אישום הוגשו נגד מנהלי רשת סחר בסמים אוקראינית שפעלה בארץ

מכתב הרב דרוקמן יוצא לקראת הפגנה אשר צפויה להתקיים ביום חמישי הקרוב, יום השלושים להירצחו של יהודה דימנטמן ז"ל, בשעה 18:30 מול משרד ראש הממשלה בירושלים. ראשי המועצות אשר מובלים את המחאה יקראו בהפגנה שלא להרוס את חומש, לא להיכנע לטרור ולהפסיק את ההשתלטות של הערבים על השטחים הפתוחים. כמו כן הם קוראים לממשלה להסדיר את התיישבות הצעירה, להחזיר את הביטחון ביהודה ושומרון וכן את תכנוני היישובים.

צילום: דוד וייל

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן