מבזקיםתנועה ותחבורה

תל אביב: מנהרות צומת קרליבך נפתחות לציבור

לאחר עבודות של שבע שנים והשקעה של רבע מיליארד ש״ח, מנהרות צומת קרליבך בתל אביב יפתחו לתנועה מחר (שלישי) בטקס שייערך במקום, במעמד ראש העיר ושרת התחבורה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

צומת קרליבך, הידוע גם כצומת מעריב, השתנה ללא הכר בשנים האחרונות ועבר מהפך כולל: כחלק מפיתוח דרך בגין החדשה, יהווה הצומת ציר עירוני מרכזי שיכלול תחנה תת-קרקעית של הרכבת הקלה (תחנת קרליבך בקווים האדום והירוק), נתיבי תחבורה ציבורית, שבילי אופניים, מדרכות רחבות ופיתוח אורבני מתקדם. במנהרות עתידים לחלוף יותר מ1000 כלי רכב מדי שעה – בכל כיוון.

מחר ייחנך החלק הראשון בצומת המשודרג – פתיחת שיקוע ומנהרות להקלת התנועה בין הרחובות יצחק שדה, לינקולן וקרליבך. עלות ביצוע המנהרות היא כרבע מיליארד שח שאותן השקיעה עיריית תל אביב-יפו, והעבודות בוצעו על ידי חברת נת״ע כחלק ממכלול העבודות בתחנת קרליבך והצומת.

צילום: pixabay

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!