מבזקיםספורט

ניצחון לטניסאי דג'וקוביץ': ביהמ"ש אישר את כניסתו לאוסטרליה והשתתפותו בטורניר

בית המשפט האוסטרלי הכריע היום (שני) בעניין ערעורו של הטניסאי הבכיר הסרבי, נובאק דג'וקוביץ' כי הוא ישוחרר ממתקן המעצר במלבורן וכי ההחלטה על אי אישור הוויזה של המדורג ראשון בעולם מבוטלת. דג'וקוביץ' צפוי להשתתף באליפות אוסטרליה הפתוחה. השופטים הגדירו את ההחלטה נגד הסרבי "לא סבירה", זאת משום שלא ניתן לו מספיק זמן להיערך באופן מיטבי לאחר ההודעה על הכוונה לבטל את הוויזה שלו. כמו כן, בית המשפט הורה לממשלה לשלם את הוצאותיו ודרכונו יוחזר לו.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

תמלילים של השיחה של דג'וקוביץ' עם פקידי כוחות הגבול והתצהיר שלו חשפו "פנייה חוזרת לשוטרים שאיתם הוא התמודד כי להבנתו, ללא סתירה, הוא עשה לחלוטין את כל מה שהוא הבין שנדרש על מנת שייכנס לאוסטרליה", אמר עורך דינו של דג'וקוביץ'.

צילום: AP Photo/Mark Baker

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!