בידורמבזקים

הממשלה אישרה מינוי חברים חדשים למועצת הרשות השניה לטלוויזיה ורדיו

הממשלה אישרה היום (ראשון) בישיבתה השבועית את מועמדי שר התקשורת הנדל למועצת הרשות השניה. בראשות מועצת הרשות יעמוד עדן בר טל, מנכ״ל משרד התקשורת לשעבר. מחצית מנציגי המועצה הן נשים, וכן ישנה נציגות לציבור החרדי, הדתי, הערבי, נציגי פריפריה, אנשי מקצוע ואקדמיה, רוח ועשיה. המועצה תיכנס לתפקידה באופן מיידי

נציגי הועדה שמונו: אודי ירושלמי, אודליה מינס, מרלין וניג, דנה רביב, יקי הפשטיין, פרופ׳ אילן תמיר, אילעאי עופרן, אספהאן בהלול, הרב שרון שלום, עינת דיין, ציפי מנהיימר, שמואל שטח, אדם צחי, מיכל דגון.

שר התקשורת, יועז הנדל, אמר: ״מודה לראש הממשלה וחבריי השרים שאישרו היום את חברי מועצת הרשות השניה. המועצה תהיה עניינית ומקצועית כפי שמגיע לתושבי מדינת ישראל. זהו צעד מתבקש בדרך לשינוי בשוק השידורים בישראל. אני סמוך ובטוח שהמועצה החדשה תיישם את הצורך בשיקפות על החלטות המועצה, הפחתת הרגולציה העודפת, הקפדה על הפקות מקור ואיכותה של היצירה ישראלית. בכוונתי להביא להשלמתה של רפורמה מקיפה בשוק השידורים. עם זאת הכרחי למנות לאחר שנים ארוכות של עיכוב, מועצה חדשה שתייצג את כלל חלקי החברה הישראלית ותסייע להוציא לפועל את השינוי ההכרחי בשוק השידורים. אני מודה למועצה היוצאת ומאחל בהצלחה למועצה הנכנסת״.

קראו גם:  התראה אוטומטית: צבע אדום [06/08/2022]:16:50:אשקלון - צפון, אשקלון - דרום,...
קרדיט: pixabay

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן