מבזקיםספורט

"נהיה פה כל שנה": אליפות ישראל באנדורו נערכה לראשונה בשומרון

בסוף השבוע (שישי) הוזנקה בשומרון אליפות ישראל באנדורו – ענף ספורט מוטורי, דו גלגלי המתמקד בסיבולת הרוכב ואופנועי השטח. בתחרות, שהתקיימה בפארק תעשיות שח"ק סמוך לישוב שקד בצפון השומרון, השתתפו כ-140 רוכבים שהגיעו להתחרות במסלול השטח הייחודי שבמקום לצד נופיה של השומרון. התחרות הינה בשותפות של מועצה אזורית שומרון, אגף התיירות במועצה והתאחדות הספורט המוטורי בישראל imsf. במקום הראשון באליפות זכו האחים גיל ואור זרקו תושבי הישוב עץ אפרים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

"אנחנו מאוד מאוד מתרגשים שאתם כאן איתנו", אמר ראש המועצה אזורית שומרון, יוסי דגן, שנכח בתחרות והוסיף: "השקענו כאן המון מכל הלב ואני מקווה שאנחנו פותחים כאן היום מסורת לעוד הרבה שנים יחד. כל שנה נעשה כאן בעז"ה את האליפות. השומרון נמצא במרכז המדינה, גם היסטורי וגם גיאוגרפי, אבל אנחנו מאוד רוצים להיות מרכז גם תרבותי וגם תיירותי וכיף לנו מאוד שאתם כאן, מכל המגוון ומכל הסוגים. השומרון הוא של כולם ופתוח לכולם. תבואו לכאן תמיד באהבה גדולה".

צילום: אליחי מנחם – עבור דוברות שומרון

ניב צורי, מנכ"ל התאחדות הספורט המוטורי, אמר בתחרות: "אנחנו נמצאים באזור השומרון, נוף מדהים, נפלנו על מזג אוויר מושלם. אני רוצה להגיד תודה למועצה, לשטובי מהתיירות ולראש המועצה על התמיכה האדירה בקידום האירוע הזה שיצרו פסטיבל מוטורי מדהים. אני מקווה שנמשיך להגיע לכאן כל שנה".

יו"ר התאחדות הספורט המוטורי, ירון גור, הוסיף: "פשוט אירע מדהים. אנחנו נהיה פה כל שנה. מקום חדש עבורנו ויגוון את כל עולם המוטורי".

צילום: אליחי מנחם – עבור דוברות שומרון

טדי הרוש, מנהל מועדון הרוכבים 'זולו', הודה למארגנים על האירוע ואמר: "אנחנו באמת רוצים להגיד תודה על האירוע הפנומנלי פה. גם על קבלת הפנים, השילוט בדרך, האווירה, הפרסום שלפני. זה לא טריוויאלי בעניינו, ואנחנו מעריכים את זה ומאוד מאוד נהנים מהחיבוק הזה שאתם נותנים לנו". מיכה וייס, שהשתתף אף הוא באליפות הוסיף "זה יבורך. הלוואי ויהיו עוד תחרויות פה באזור".

צילום: אליחי מנחם – עבור דוברות שומרון

מנהל מחלקת התיירות במועצה אזורית שומרון, יונתן (שטובי) בלומנטל, ברך אף הוא את מתחרי האליפות: "אנחנו שמחים לארח אתכם. בשמי ובשם המועצה ותיירות שומרון, ובסוף התקווה שלנו היא שבעוד שבוע שבועיים נראה אתכם פה מתאמנים ומסתובבים בסביבה פה אצלנו בשומרון. כמו שראש המועצה אמר, מבחינתנו זו רק ההתחלה".

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!