חדשות חוץמבזקים

במשרד החוץ עוקבים אחרי ההתפתחויות בקזחסטן: “מייחלים להשבת היציבות והשקט”

האירועים האחרונים בקזחסטן, בהם נעצרו אלפי בני אדם ואף נהרגו מספר אנשים במהלך עימותים עם כוחות הביטחון במדינה, מדאיגים מדינות רבות בעולם, ורוסיה אף שלחה כוחות כדי לנסות להרגיע את הרוחות. גם בישראל יש מי שעוקב בדאגה אחר ההתפתחויות, במשרד החוץ הישראלי הודיעו היום (שישי) כי הם נמצאים בקשר עם אזרחים ישראלים במדינה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

הודעת המשרד: “משרד החוץ עוקב מקרוב אחר ההתפתחויות בקזחסטן ומייחל לרגיעה והשבת הסדר. שגרירות ישראל בנור-סולטן ומטה משרד החוץ בירושלים נמצאים בקשר ישיר עם אזרחים ישראלים הנמצאים במדינה במטרה לסייע בידם בזמנים אלה. הקשר הטוב והחזק בין מדינת ישראל לרפובליקת קזחסטן מבוסס על היחסים החמים בין העמים ושיתוף הפעולה הפורה בין הממשלות. כמדינת מפתח במרכז אסיה והמייסדת של פורום CICA לשלום, ביטחון ויציבות אזורית, אנו מייחלים להשבת היציבות והשקט בקזחסטן בהקדם.”

ארכיון. צילום: דוברות משרד החוץ של קזחסטן

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!