מבזקיםספורט

סגן שרת הכלכלה הודיע על מתווה להפעלת אצטדיון הכדורגל בסח'נין

סגן שרת הכלכלה והתעשייה, חה"כ יאיר גולן, הודיע היום (חמישי) על גיבוש מתווה להפעלת אצטדיון הכדורגל דוחא שבסח'נין יחד עם מ"י, מנהל הבטיחות, העירייה והנהלת הקבוצה דוחא ביישוב בסכנין. חה"כ גולן אמון על נושא הבטיחות בבנייה בכלל ועל מתקני הספורט בפרט, מטעם משרד הכלכלה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

לאחר שני סיורים שנערכו בשבועיים האחרונים עם הגורמים הרלוונטיים באצטדיון דוחא, היום הצלחנו להביא פתרון זמני אשר הוסכם עם חזי שוורצמן, ראש המוסד לבטיחות וגיהות, שמואל מזרחי, ממונה בטיחות בספורט ומשטרת ישראל, בו הוחלט כי מנהלי האצטדיון יעמדו בכל דרישות מנהל הבטיחות לפני קיומו של המשחק הבא. סגן שרת הכלכלה המליץ לפתוח שני יציעים של האצטדיון במשחק ב-10 בינואר, ובמשחק ב-23 בינואר לפתוח את האצטדיון באופן מלא, בכפוף להשלמת התיקונים הנדרשים.

ארכיון. מגרש כדורגל. צילום: רפי עשור

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!