צרכנות

עורך דין משרד הביטחון

קרדיט תמונה FREEPIK

עורך דין משרד הביטחון

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מדינת ישראל היא מדינה שבה הצבא הוא גאוות הארץ ולא בכדי. חיילים רבים יוצאים אל השטח כדי להגן על מולדתם בחירוף נפש ומסכנים את חייהם. לא אחת, כשהם שבים מן הקרב הם מגלים כי חייהם מתהפכים לנוכח פציעות גופניות ונפשיות. לנוכח המצב, עליהם להגיש תביעה למשרד הביטחון כדי שיוכלו לקבל את כל הפיצויים הדרושים ולחיות את חייהם בלוא הנוחות אשר לה הם ראויים יותר מכול.

כל הסיבות לפנות לעורך דין משרד הביטחון כדי לקבל פיצויים

נפצעתם במהלך השירות הצבאי? מכירים מישהו שנפצע? אם כן, חשוב לפנות אל עורך דין משרד הביטחון על מנת לקבל את כל הפיצויים הדרושים. קבלו את כל היתרונות של עורך דין זה:

  1. מתמחה בתחום – עורך דין משרד הביטחון מכיר כל סעיף בחוק ויודע לנסח את כתב התביעה כך שתוכלו לקבל את כל הפיצויים שלכם.
  2. הערכת סיכויים – אחד הדברים המשמעותיים יותר שיש לבצע לפני תחילת התהליך הוא הערכת הסיכוי שלכם לקבל את הפיצויים. עורך דין אמין ומקצועי תמיד יגיד לכם את האמת בנושא זה.
  3. ליווי משפטי לאורך כל הדרך – למרבית החיילים אין את כל הידע המשפטי הדרוש להם כדי להגיש את התביעה. חיילים שבוחרים להגיש תביעה באופן עצמאי, נקלעים למצבים בלתי נעימים שבהם הם צריכים להתמודד עם הביורוקרטיה מצד אחד, ומצד שני עליהם להמשיך להגיע לטיפולים רפואיים ולהוציא על כך כסף מבלי לדעת אם הם יקבלו את ההחזרים המגיעים להם. עורך הדין המכיר את החוק מלווה את החיילים, חוסך להם זמן וטרטורים ומאפשר להם לקבל את כל הכסף.

יש עורך דין שהולך אתכם עד הסוף

ראינו כי עזרתו של עורך דין חשובה בעת תביעת הפיצויים. אם גם אתם מעוניינים לחסוך מעצמכם ביורוקרטיה וטיפול בלתי פוסק בטפסים, חשוב לפנות אל עורך דין משרד הביטחון בעל ניסיון רב. כאלה הם עו”ד צחי ביטון ועו”ד עומר יעבץ שעוזרים כבר במשך שנים רבות לנכי צה”ל, אנשי כוחות הביטחון, נפגעי פעולות האיבה ועוד במטרה לאפשר להם לחיות ככל אזרח בישראל, לצד הטיפולים שהם עוברים.

התכנים המתפרסמים במדור זה כוללים תוכן ומידע שיווקי/מסחרי, ומערכת חדשות מבזק לייב אינה נושאת באחריות למהימנותם. אין בפרסום הכתבה משום המלצה, חוות דעת, הבעת דעה או מתן עצה מצד אתר חדשות מבזק לייב, ואין לראות באמור תחליף לייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי. כל החלטה בדבר השימוש בתכנים ובמידע תיעשה על אחריותך בלבד ומומלץ ללוותה בייעוץ מקצועי פרטני.
הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
אולי יעניין אותך גם
Close
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

עובדים מול לקוחות

אתם חייבים שיהיה לכם כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי
כרטיס ביקור דיגיטלי הוא הפתרון הנוח, המקצועי והמהיר בכדי לאפשר ללקוחות שלכם להיות אתכם בקשר.

לצפייה בדוגמה סרקו את הקוד מהטלפון או לחצו על התמונה

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!