מבזקיםספורט

הטניסאי דג'וקוביץ' מעוכב בכניסה לאוסטרליה בשל היותו לא מחוסן: "שיציג מסמכים מספקים"

דיווחים מאוסטרליה מעלים כי הטניסאי הבכיר נובאק דג'וקוביץ', שנחת במדינה היום (רביעי) מעוכב בכניסה למדינה בשל היותו לא מחוסן. דג'וקוביץ' נחת במדינה לקראת אליפות אוסטרליה שנערכת החודש במלבורן, וקיבל אישור ממארגני הגרנד סלאם להשתתף על אף שהוא לא מחוסן. עם זאת, בכניסה למדינה הוא נתקל בבעיה שכן הוא ניסה להיכנס עם ויזה שאינה כוללת החרגה ללא מחוסנים- ועשוי לשוב על עקבותיו.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

ראש ממשלת אוסטרליה, סקוט מוריסון, התייחס לנושא לפני נחיתת דג'וקוביץ' במדינה: "אם המסמכים שיציג לא יהיו מספקים, יכול להיות שהוא יעלה על המטוס הבע בדרך הביתה. הוא לא יקבל יחס אחר מאף אחד ולא צריכים להיות חוקים מיוחדים עבורו".

שרת הספורט האוסטרלית כתבה בחשבון הטוויטר: "הממשל הפדרלי שאל אם נאפשר לדג'וקוביץ' להיכנס למדינה עם הוויזה שלו, ואנחנו לא נעשו זאת. תמיד היינו ברורים לגבי שני דברים: אשרות ויזה הן עניין של הממשל הפדרלי, החרגות רפואיות הן עניין של הרופאים".

צילום: AP Photo/John Minchillo

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!